Haremlik Selamlık Plajlar İstanbul

295 views

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte sıcaklıklar da ciddi derecede yükseldi. Yaz aylarının vazgeçilmezi olan denizler insanların akınına uğramaktadır. Plajlar insanlar tarafından dolduruluyor fakat erkekler ile aynı plaja giremeyen , girmek istemeyen bir çok bayanda bulunmaktadır. İşte onlarında yaz sıcaklarından bunalacağını düşünerek haremlik selamlık plajlar açıldı ve sadece tesettürlü ve erkeklerin olmadığı plajlarda denize girmek isteyenlerin hizmetine […]Haremlik Selamlık Plajlar İstanbul

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte sıcaklıklar da ciddi derecede yükseldi. Yaz aylarının vazgeçilmezi olan denizler insanların akınına uğramaktadır. Plajlar insanlar tarafından dolduruluyor fakat erkekler ile aynı plaja giremeyen , girmek istemeyen bir çok bayanda bulunmaktadır. İşte onlarında yaz sıcaklarından bunalacağını düşünerek haremlik selamlık plajlar açıldı ve sadece tesettürlü ve erkeklerin olmadığı plajlarda denize girmek isteyenlerin hizmetine sunuldu. Bu nokta da İstanbul da bulunan haremlik selamlık plajlardan sizlere bahsedeceğim.

Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı: İstanbul Sarıyer ilçesinde bulunan plaja ulaşım oldukça kolaydır. Tur tarafından servislerde çekilmektedir. Giriş ücreti olarak toplamda 40 TL’dir. Bu fiyatın içerisinde servis, plaj, masa sandalye bulunmaktadır.

Sarıyer ALtınkum Kadınlar Plajı
Sarıyer Altınkum Kadınlar Plajı

Poyrazköy Kadınlar Plajı: İstanbul’un Beykoz ilçesinde bulunan kadınlara özel en güzel plajlardan olan Poyrazköy kadınlar plajı içerisinde bir çok imkan bulunmaktadır. Ulaşım olarak oldukça kolaydır. Çeşitli tur firmaları ile buraya ulaşabilirsiniz yada kendi imkanlarınız ile gidebilirsiniz. Çalışma saatleri 07:00 ile 18:00 saatleri arasında olup giriş ücreti olarak 25 ile 30 TL arasında bir ücret talep edilmektedir.

Poyrazkoy kadınlar plajı
Poyrazköy kadınlar plajı

İstanbul da bulunan haremlik selamlık plajlardan sizlere bahsettim İstanbul’a yakın haremlik selamlık plajlardan da sizlere bahsetmek istiyorum ilk olarak Yalova da bulunan plajlardan sizlere bahsetmek isterim.

Esenköy Reis Kadınlar Plajı: Yalova Esenköy de bulunan plaj içerisinde birçok çeşitli imkan bulunmaktadır. Plaja giriş ücreti olarak 2.5 TL istenmektedir çalışma saatlerine değinecek olursak akşam 19:00 a kadar buraya gelebilirsiniz. Tam olarak Esenköy Şelale mevkinde bulunana plaja ulaşım için aşağıda eklemiş olduğum harita üzerinden direk olarak yol tarifi isteyebilirsiniz.

Esenköy Kadınlar Plajı
Esenköy Kadınlar Plajı

Serander Çamlıbel Bayanlar Plajı: Plaj içerisinde çeşitli imkanlar bulunup giriş ücreti 15 TL’dir. Detaylı adresi ise Yalova Caddesi Aliye Hanım Mahallesi Serander Çambel Tesisleri Esenköy / Çınarcık / Yalova’dir. AŞağıda eklemiş olduğum harita üzerinden yol tarifi isteyebilirsiniz.

Esenköy Serander Çamlıbel Bayanlar Plajı
Esenköy Serander Çamlıbel Bayanlar Plajı

Bunlara ek olarak birde Tekirdağ da bulunan günü birlik gidip gelebileceğiniz haremlik selamlık plajlardan olan Marmara Ereğli’si Kadınlar Plajından sizlere bahsedeyim.

Marmara Ereğli’si Kadınlar Plajı: Tekirdağ’ın Marmara Ereğli’si ilçesinde bulunan kadınlar plajı belediye tarafından işletilmektedir ve içerisinde bir çok imkan bulunmaktadır. Üstelik bu imkanlardan yararlanmak için hiç bir ücret ödemenize de gerek yoktur. Plajın içerisinde çalışan bütün personel bayan olup 10 yaş üzeri erkek çocuklar plaja alınmamaktadır.

Marmara Ereğlisi Kadınlar Plajı
Marmara Ereğlisi Kadınlar Plajı

Evet değerli arkadaşlar sizlere sıcak yaz günlerinde serinlemek isteyenler için özellikle bayanlara özel plajları tercih etmek isteyenler için İstanbul ve yakın çevrede bulunan haremlik selamlık plajlardan sizlere bahsettim bizi takip etmeye devam ediniz. Herkese iyi eğlenceler dilerim.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 13 Haziran 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Tatil Yerleri- Tatil Fırsatları- Çamlıca Tepesi- İstanbula Yakın Yerler- Şile Saklıgöl- Kız Kulesine Nasıl Gidilir-Darıca Hayvanat Bahçesine Nasıl Gidilir-Fethiye Kelebekler Vadisi-Sülüklü Göl-Abant Gölüne Nasıl Gidilir-Ulu Camiye Nasıl Gidilir