İstanbul Deniz Kenarı İftar Mekanları

847 views

Malum Mayıs ayı itibari ile 11 ayın sultanı olan Ramazan ayına gireceğiz. İstanbul da yaşayan özellikle çalışanlar iftarlarını ailece dışarıda yapmayı tercih edebilmektedir. Sizlerin en güzel deniz kenarı mekanlarda iftar açabilmeniz için bu makalemizi hazırlıyoruz. Avrupa yakasında Yakuplu, K.çekmece, Florya B.çekmece, Avcılar, Fatih. Anadolu yakasında Üsküdar, Beykoz, Kartal gibi ilçelerde deniz kenarında iftar yapabilirsiniz. Sizler […]İstanbul Deniz Kenarı İftar Mekanları

Malum Mayıs ayı itibari ile 11 ayın sultanı olan Ramazan ayına gireceğiz. İstanbul da yaşayan özellikle çalışanlar iftarlarını ailece dışarıda yapmayı tercih edebilmektedir. Sizlerin en güzel deniz kenarı mekanlarda iftar açabilmeniz için bu makalemizi hazırlıyoruz. Avrupa yakasında Yakuplu, K.çekmece, Florya B.çekmece, Avcılar, Fatih. Anadolu yakasında Üsküdar, Beykoz, Kartal gibi ilçelerde deniz kenarında iftar yapabilirsiniz. Sizler için İstanbul da bulunan ve İBB’ye ait olan en güzel mekanlar aşağıdaki gibidir.

Büyükçekmece Sosyal Tesisi: Denize oldukça yakın olan Büyükçekmece sosyal tesisinde güzel bir iftar yapma imkanına sahipsiniz. Tesiste kafeterya hizmeti verilmektedir.

Florya Sosyal Tesisi: Denize nazaran harika bir park içerisinde bulunan bu tesiste güzel ve eğlenceli bir iftar yapabilirsiniz. Tesis içerisinde hem alakart hem de kafeterya hizmeti bulunmaktadır.

Avcılar Sosyal Tesisi: Denize nazaran iftar yapılabilecek en güzel mekanlardan biriside avcılar sosyal tesisidir. Burada da hem alakart hemde kafeterya hizmeti vardır.

Küçükçekmece Sosyal Tesisi: Deniz manzarası yok ama eşsiz göl manzarasına ve ferah havaya sahip olan bu tesiste sadece alakart hizmeti bulunmaktadır.

Haliç Sosyal Tesisi: Haliç’in güzel manzarasına karşı güzel bir iftar yapabileceğiniz mekanlardan birisidir. Tesis içerisinde sadece alakart hizmeti bulunmaktadır.

Kasımpaşa Sosyal Tesisi: Yine Haliç’e karşı güzel bir iftar yapmayı düşünürseniz Kasımpaşa sosyal tesisini tercih edebilirsiniz. Alakart hizmeti bulunmaktadır.

İstinye Sosyal Tesisi: Sarıyer de denize sıfır konum diyebileceğimiz. Güzel bir iftar için İstinye tesisini tercih edebilirsiniz. Alakart hizmeti bulunmaktadır.

Beykoz Sosyal Tesisi: Beykoz da denize sıfır olarak hizmet veren sosyal tesiste güzel bir iftar yapabilirsiniz. Burada hem kafeterya hemde alakart hizmeti bulunmaktadır.

Çamlıca Sosyal Tesisi: Güzel deniz ve boğaz manzarası içerisinde iftar yapmak isterseniz Çamlıca sosyal tesisini tercih edebilirsiniz. Burada hem alakart hemde kafeterya hizmeti alabilirsiniz.

Dragos Sosyal Tesisi: Dragos soyal tesisinde sahile yakın sakin bir ortam içerisinde güzel bir iftar yapmak isterseniz burayı tercih edebilirsiniz. Burada alakart hizmeti alabilirsiniz.

Beykoz Koru Sosyal Tesisi: Beykoz korusunun içerisinde boğaz ve deniz manzarası eşliğinde iftar yapmayı tercih edecek olanlar için karışılmayacak bir yer. Tesiste alakart hizmeti bulunmaktadır.

Bu mekanlarda rezervasyon yaparak iftar programlarınızı ayarlayabilirsiniz. Ramazan ayının hayırlara vesile olması dileğiyle.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 21 Nisan 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Tatil Yerleri- Tatil Fırsatları- Çamlıca Tepesi- İstanbula Yakın Yerler- Şile Saklıgöl- Kız Kulesine Nasıl Gidilir-Darıca Hayvanat Bahçesine Nasıl Gidilir-Fethiye Kelebekler Vadisi-Sülüklü Göl-Abant Gölüne Nasıl Gidilir-Ulu Camiye Nasıl Gidilir