Ana Sayfa » GEZİLECEK YERLER » Ankara » Ankara Kızılay Alışveriş Merkezi Nerede? Nasıl Gidilir? Çalışma Saatleri
kızılay avm nasıl gidilir
kızılay avm nasıl gidilir

Ankara Kızılay Alışveriş Merkezi Nerede? Nasıl Gidilir? Çalışma Saatleri

Kızılay AVM, Ankara Çankaya’da 15 Temmuz Kızılay Milli İrade Meydanında bulunan 20 bin metrekarelik alana yayılmış, teras katıyla birlikte toplamda 11 kattan oluşan geniş, ferah bir alışveriş merkezidir.

300 araç kapasiteli otoparka sahip olan Kızılay Alışveriş Merkezinde güncel olarak 120 mağaza bulunmaktadır.

Ayrıca Kızılay AVM’nin en üst katı Ankara manzarasını izlemek isteyenler için eşsiz bir seyir imkanı sunmaktadır.

Kızılay Avm kafe, restoran, çocuk oyun alanları ve sinema salonlarıyla ziyaretçilerine çeşitli hizmetler sunmasının yanında bir çok ünlü markaya da ev sahipliği yapmaktadır.

Kızılay Avm’de Bulunan Mağazalardan Bazıları

Teknoloji ve Telekomünikasyon Alanında Hizmet Sunan Mağazalar:

Teknosa , Media Markt, Samsung, Beko, Turkcell, Turk Telekom.

Moda ve Giyim Alanında Hizmet Sunan Mağazalar:

Altınyıldız Classics, Collezione , Crispino, D’S Damat, Daffari, Defacto , Hatemoğlu, Koray, Mango, Mavi, MCR, Loft, Penti, Sementa, Tee Mood, Polo Park

Spor Malzemeleri Satışı Yapan Mağazalar:

Adidas, Converse, GS Store, Hummel, Kartal Yuvası, Lescon, Nike

Ev ve Tekstil Alanında Hizmet Sunan Mağazalar:

English Home, Madame Coco, Linens

Ankara Kızılay Alışveriş Merkezi’ne Nasıl Gidilir?

Kızılay Alışveriş Merkezi nerede? öğrenmek isteyenler için Açık Adres: Çankaya ilçesi, Atatürk Bulvarı No:96 Kızılay/Ankara’dır. İletişim numarası ise 0312 419 25 26’dır.

Kızılay alışveriş merkezine ulaşım en rahat ve en hızlı şekilde Ankara’nın gelişmiş metro hattıyla sağlanabilir ancak Metro ulaşımını kullanabilmek için AnkaraKart’a ihtiyacınız olacaktır.AnkaraKart tek biniş ücreti ise 2,50 TL’dir.Metro hattının dışında dileyenler aşağıdaki ulaşım yollarıyla da Kızılay alışveriş merkezine gidebilir.

Kızılay Alışveriş Merkezi’ne Gölbaşı’ndan ulaşım 105 numaralı otobüslerle sağlanıyor. 105 numaralı otobüsleri kullanarak Kızılayda inebilirsiniz.

Kızılay Alışveriş Merkezi’ne AŞTİ’den ulaşım metro aracılığıyla ve ankaray hattı ile sağlanabileceği gibi otogar çıkışında bulunan otobüslerin birçoğu da kızılaya gitmektedir.

Kızılay Alışveriş Merkezi’ne Ankara Esenboğa Havalimanından ulaşım Belko air yazan otobüslerle sağlanmakta olup ücreti 12 TL civarındadır.

Kızılay Alışveriş Merkezi’ne Keçiören’den ulaşım çeşitli semtlerden 411-3, 188 , 407, 427, 427-3, 145-3, 256, 222, 252, 254, 258, 492, 408, 185-3 numaralı otobüs hatlarıyla sağlanabilmektedir.

Kızılay Alışveriş Merkezi’ne Mamak’tan ulaşım çeşitli semtlerden 220-3, 347, 352, 357, 359 numaralı otobüs hatlarıyla sağlanabilmektedir.

Kızılay Alışveriş Merkezi’ne Sincan’dan ulaşım 2014 yılından itibaren direk metro hattı aracılığıyla sağlanmaya başlanmıştır ancak 511 numaralı otobüs ile de kızılaya gidilebilmektedir.

Kızılay Alışveriş Merkezi’ne Yenimahalle’den ulaşım M1 ve M2 metro hatlarıyla sağlanabileceği gibi 202-3, 297-3, 220-3, 221-3 numaralı otobüsler ile de sağlanabilir.

Kızılay Alışveriş Merkezi Çalışma Saatleri

Kızılay Alışveriş Merkezi çalışma saatleri haftanın her günü 10:00-22:00 saatleri arasındadır. Bayram ve özel günlerde açılış, kapanış saatlerinde değişkenlik olabilmektedir.

Kızılay Alışveriş Merkezi’nde Bulunan ATM ve Bankamatikler

Bodrum 1.Katta bulunan ATM ve Bankamatikler Akbank, Denizbank, Garanti, Halkbank, İngbank, Türkiye İş Bankası, TEB , Türkiye Finans, Vakıfbank, Yapıkredi, Ziraat Bankası.

Kızılay Alışveriş Merkezi Hakkındaki Yorumlardan Bazıları:

Yasin bey: “Bana çok karışık geliyor. AVM’ye her girdiğimde mağazaların yerlerini asansörün oradaki plana bakarak buluyorum.Bence ferah bir yer. Kızılay’ın ortasında hemen göze çarpıyor.”

Özgür bey: “Ankara’nın en merkezi yerinde, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir alışveriş merkezi.Kapalı otoparkı mevcut.Bence dış mekanlar da harika oturmaya değer.”

Hatice hanım: “Merkezi bir yerdir, buluşma yeridir :)) Teknosa , Samsung, Mediamarkt gibi pek çok marka bulunmaktadır.Ayrıca Güvenpark’ın karşısında Starbucks var aşağısında.”

Sizler de Kızılay Alışveriş Merkezi hakkındaki düşüncelerinizi konu altından yazabilirsiniz.

Aşağıdaki Haritadan Yol Tarifi Alabilirsiniz:

Check Also

Alanya Dim Çayı ve Dim Mağarası Nerede? Nasıl Gidilir? Ne Yapılır?

Şuraya Atla Dim Çayı’na Nasıl Gidilir?Dim Çayı Restoranları, Dim Barajı ve Dim MağarasıDim Mağarası ve Giriş Ücreti 2020 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir