Ana Sayfa » GEZİLECEK YERLER » Antalya » Antalya Olimpos- Nerede? Nasıl Gidilir? Yol Tarifi
Antalya Olimpos
Antalya Olimpos

Antalya Olimpos- Nerede? Nasıl Gidilir? Yol Tarifi

Antalya’nın Önemli ve doğal turizm bölgelerinden birisi olan olimpos hakkında en güzel bilgi ve görselleri için makalemizi mutlaka okuyunuz.

Turizm Kenti olan Antalya Turistleri bir çok seçenek sunarak ağırlamaya devam etmektedir. Yine sizlere antalyanın en güzel yerlerinden birisi olan olimposdan bahsedeceğim. Olimpos Antalya’nın kumluca mevkide bulunmaktadır. Bir sit alanı olan olimpos içerisinde yanar kayalar bulundurmaktadır. Özellikle de yanar kayalar gelen ziyaretçilerin dikkatini çekmektedir. Sahilleri uzun uzadıya sürüp gitmekte konaklama merkezleri doğal yapıyı bozmadan kütük evlerden oluşmaktadır. Olimposun işletmeleri  tamamen yerli halkın elinde olup bütün ürünler organik olarak yetiştirilip gelen ziyaretçilere sunulmaktadır. Köy yemekleri, köy kahvaltısı organik sebze ve meyveleri burada bulabilirsiniz. Konaklama merkezleri küçük küçük kütük evlerden oluşmaktadır ve hepsi ahşap yapılardır içerisinde doğayı görüntüyü bozacak hiçbir yapı yoktur. Hem sakin hem de temiz plajlarıyla ünlüdür. Olimpos burada sıcak bir ortam içerisinde tatil yapmanız mümkündür.

Olimpos’a Nasıl Gidilir?

Şehir merkezinde kumluca yazir köyü dolmuşlarına binip kolayca ulaşabilirsiniz. Yol boyunca kütük evler ve otantik yapılara rastlayacaksınız. Eğer kendi aracınızla gitmek isterseniz aşağıdaki harita üzerinden direk olarak yol tarifi isteyebilirsiniz.

Olimpos Resimleri

Olimpos Videosu

OKUMALISIN  Park Asya Piknik Tesisleri-Nerede-Nasıl Gidilir-Ziyaret Saatleri-Kahvaltı Fiyatları

Check Also

kemer batı halk plajı

Kemer Merkez Batı Halk Plajı Nerede? Nasıl Gidilir? Giriş Ücreti ve Ziyaret Saatleri

Şuraya Atla Kemer Merkez Batı Halk PlajıKemer Merkez Batı Halk Plajı Nerede? Nasıl Gidilir?Kemer Merkez …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir