Ana Sayfa » GEZİLECEK YERLER » Antalya » Antalya Sarısu Plajı- Nerede? Nasıl Gidilir? Giriş Ücreti? Yol Tarifi
antalya-sarisu-plaji-resimleri

Antalya Sarısu Plajı- Nerede? Nasıl Gidilir? Giriş Ücreti? Yol Tarifi

Antalya da çok önemli bir eksiği gideren ak partili belediye başkanı kadınlara özel bir plaj yaptırmış tesettürlü bayanlara Antalya da denize girme olanağı sağlanmıştır.
Turizm kenti Antalya da en çok merak edilen hususlardan birini açıklayacağım. Antalya da kadınlara özel tesettürlü bayanların girebileceği plaj var mı? Evet arkadaşlar Antalya da böyle bir plaj var ismi de Antalya Sarısu Kadınlar Plajı Evet arkadaşlar oldukça geniş kapasiteye sahip Sarısu kadınlar plajı yaklaşık olarak içerisinde 300 den fazla şezlong bir o kadar da şemsiye bulunmaktadır. Plajın içerisinde soyunma kabinleri duş kabinleri plajda olması gereken bütün araç ve gereçler mevcuttur. Antalya Sarısu kadınlar plajında çalışanların tamamı bayandır. Güvenlikten tutunda cankurtarana kadar hepsi bayandır gönül rahatlığı ile tesettürlü bayanların burada denize girmesi mümkündür. Plaj dışarıdan veya herhangi bir tepeden izlenmesi gözlenmesi mümkün değildir plajın etrafı tamamen kapalıdır o nedenle hiç aklınızda şüphe kalmasın. Plajı ak partili belediye başkanı Antalya’ya kazandırmıştır. Ayrıca plaj engelliler içinde uygun olarak düzenlenmiştir.

Sarısu Plajına Nasıl Gidilir? Giriş Ücreti Ne Kadar? Çalışma saatleri Nedir?

Sarısu plajına gidebilmek için Antalya Sarısu ilçesi Konya altına giden dolmuşlara bininiz ve en son durak olana Sarısu kadınlar plajı durağından ininiz. Ya da kendi aracınız ile gidecekseniz aşağıdaki harita üzerinden direk olarak yol tarifi isteyiniz. Sarısu kadınlar plajına giriş belediye tarafından ücretsiz olarak belirlenmiştir. Plajın Çalışma saatleri de 08:00 19:00 19:00 24:00 saatleri arasında karma olarak sadece ailelere açılmaktadır.

OKUMALISIN  İstanbul Arkeoloji Müzesi-Nerede?-Nasıl Gidilir?-Giriş Ücreti-Ziyaret Saatleri

Sarısu Plajı Resimleri

Sarısu Plajı Videosu

Check Also

kemer merkez doğu halk plajı

Kemer Merkez Doğu Halk Plajı Nerede? Nasıl Gidilir? Giriş Ücreti ve Ziyaret Saatleri

Şuraya Atla Kemer Merkez Doğu Halk PlajıKemer Merkez Doğu Halk Plajı Nerededir? Nasıl Gidilir?Kemer Merkez …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir