Belgrad Ormanı Giriş Ücretleri

belgrad-ormani-nasil-gidilir

Belgrad ormanına nasıl gidilir ve giriş ücretlerinin yanında detaylı bilgi ve görsel için makalemizi okuyunuz.

Belgrad İstanbul gibi bir mega kentte böyle bir ormanın olması İstanbullular için oldukça iyi bir fırsat hem şehire çok yakın hem de şehirden çok uzak olması çok güzel bir şey insanın oraya gidince kendini doğaya bırakası geliyor içerden temiz hava ile birlikte huzur doluyor insan. İmkanı olanların her hafta sonu buraya gidip bütün hafta kalabalık ve iş stresini atması gerekmektedir. Bu şekilde hem yaşam kaliteniz, hemde iş kalitenizi de arttırabilirsiniz. Biz İstanbulda yaşayanlar olarak bazen elimizdekilerin değerini anlayamıyoruz bazen iş yoğunluğundan bazen diğer sebeplerden ama sebep ne olursa olsun bu şekilde yaşamımıza yeni değerler katmamız gerekmektedir.  Belgrad ormanı ülkemizde bulunan mersiye yerlerinin en başında gelir böyle bir ormanın istanbulda bulunması insanları mutlu ettiği kadar bir okadar da rahatlatmaktadır. Belgrad ormanı İstanbul’un oksijen kaynaklarından birisidir. Lafı çok fazla uzatmadan size asıl anlatmak istediğime geçeyim. Belgrad ormanına diğer mersiye yerlerinde olduğu gibi giriş ücreti alınmaktadır. Lafı çok fazla uzatmadan giriş ücretini açıklayayım:

Belgrad ormanına giriş ücreti 2015

Belgrad ormanına giriş ücretleri şadece araçlardan alınmaktadır kişi başı giriş ücreti yoktur:

Şahsi araç giriş ücreti: 10 TL

Servis ve tur araçlarının giriş ücreti : 20 Tl dir.

Alınan bu giriş ücretleri ormanın bakım ve diğer hizmet giderleri için kullanılmaktadır. Alınan her ücretin karşılığı bütün vatandaşlarımıza fazlasıyla hizmet olarak geri dönmektedir. İstanbul Büyük şehir belediyesi bu alanda istanbullulara sosyal ve kültürel yaşam sağlama açısından hiç bir masraftan kaçınmamaktadır. İstanbul tam anlamıyla son zamanlarda yaşanacak kent haline getirilmiştir. Sizlere belgrad ormanına şahsi ve tur giriş filatlarının en güncel şeklini bilgi amaçlı verdim. Belgrad ormanına nasıl gidilir veya belgrad ormanına otobüsle nasıl gidilir sorusu için diğer makalemizi ziyaret edebilirsiniz. Belgrad ormanı görselleri ve videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz değerli yorumlarınızı eksik etmeyiniz.

Belgrad ormanı resimleri

En güncel ve en güzel belgrad ormanı resimlerine aşağıdan ulaşabilirsiniz. Değerli yorumlarınızı eksik etmeyiniz. Şimdiden teşekkür ederiz.

Belgrad ormanı haritası

Belgrad ormanı videosu

uzungoltur
uzungoltur hakkında 523 makale
Seyahat için doğmuş olmasından mıdır bilinmez kırkı çıkar çıkmaz Ankara havaalanından uçağa binerek ilk seyahatini yaptı. Çocukluk yıllarında ailesinin görevi gereği spor kafileleri ile birlikte Türkiye’nin dört bir yanına seyahat etti. 15 yaşına gelmeden Denizli Pamukkale’den, Antalya Aspendos’a, Nevşehir Avanos’dan, Konya’da Mevlana Türbesi’ne, Peribacaları’ndan Erzurum’a, Erzincan’a, Kayseri’den Amasya’ya Kral Mezarları’na, Eskişehir’den Gemlik’e, İstanbul’dan Çanakkale savaş alanlarına kadar bir çok yeri görme şansını yakaladı. 11 yaşında Mevlana Müzesi’nden aldığı not defterine kurşun kalemle düştüğü ilk seyahat notları ve seyahatler sonrasında eve dönüş ile yaşadığı hüzünler o günlerden aklında kalanlardır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*