Belgrad Ormanına Otobüsle Nasıl Gidilir-İETT

belgrad-ormanina-otobusle-nasil-gidilir

Harikalar diyarı belgrat ormanına toplu taşıma araçları ve iett ile nasıl gideceğinizi öğrenmek için mutlaka okuyunuz.

Belgrat ormanı istanbulun adeta oksijen kaynağıdır. Böyle bir mega kentte harika bir ormanın bulunması dünyanın neresinde olursa olsun neredeyse imkansızdır. Belgrat ormanına toplu ulaşım araçları ile nasıl gidebileceğiniz hakkında sizlere yardımcı olacağım belgrat ormanına otobüslerle gidebilmek için okuyunuz:

Belgrat ormanına iett ile nasıl gidilir

Belgrat ormanına otobüsleri kullanmak isteyen trafiğe takılmadan kolayca ulaşmak isteyen vatandaşlarımız için halk otobüsleri ve iett otobüsleri ormanlara sefer düzenlemektedir. Belgrat ormanına giden otobüslerin numaraları şu şekildedir. 42T, 42R, 42M, 42HM ya da 153 evet arkadaşlar belgrata giden otobüs numaraları yanda yazdığım gibidir. Bu otobüslerin daha detaylı bir şekilde bulunduğunuz duraktan hangi saat de geçeceği ve kalkış saat ve durak bilgileri için iett nin resmi web adresi yada nasıl giderim ve akıllı durak uygulamalarını mobil cihazına indirerek kolayca öğrenebilirsiniz.

Evet arkadaşlar sizlere belgrat ormanına toplu taşıma araçlarını kullanarak nasıl ulaşabileceğinizi annlattım belgrat ile ilgili olarak diğer konularda bilgi sahibi olabilmeniz için bizi takip ediniz. Değerli yorumlarınızı eksik etmeyiniz aşağıda eklemiş olduğum harita üzerinden belgrat ormanının konumunu görebilir ve direk olarak oraya yol tarifi isteyebilirsiniz.

Evet Değerli Tatil severler İstanbul’un en güzel noktalarından birisi olan Belgrad ormanına İstanbul’dan Belediye otobüsleri ile ulaşım şekillerini sizlere anlatmaya çalıştım umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir. Belgrad ve İstanbul da bulunan gezilip görülmesi gereken yerler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmeniz için bizi takip ediniz. Web sitemizden İstanbul ve Diğer şehirlerimiz ile ilgili çeşitli tatil bilgilerine ulaşabilirsiniz. Aşağıda bulunan haritayı inceleyerek ulaşım bilgilerine sahip olabilirsiniz ve direk olarak yol tarifi de isteyebilirsiniz. Herkese iyi tatiller Dilerim.

uzungoltur
uzungoltur hakkında 523 makale
Seyahat için doğmuş olmasından mıdır bilinmez kırkı çıkar çıkmaz Ankara havaalanından uçağa binerek ilk seyahatini yaptı. Çocukluk yıllarında ailesinin görevi gereği spor kafileleri ile birlikte Türkiye’nin dört bir yanına seyahat etti. 15 yaşına gelmeden Denizli Pamukkale’den, Antalya Aspendos’a, Nevşehir Avanos’dan, Konya’da Mevlana Türbesi’ne, Peribacaları’ndan Erzurum’a, Erzincan’a, Kayseri’den Amasya’ya Kral Mezarları’na, Eskişehir’den Gemlik’e, İstanbul’dan Çanakkale savaş alanlarına kadar bir çok yeri görme şansını yakaladı. 11 yaşında Mevlana Müzesi’nden aldığı not defterine kurşun kalemle düştüğü ilk seyahat notları ve seyahatler sonrasında eve dönüş ile yaşadığı hüzünler o günlerden aklında kalanlardır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*