Derince Harikalar Sahili | Nerede? | Nasıl Gidilir? | Yol Tarifi

İsminden anlaşıldığı üzere masallar gibi bir yer olan derince harikalar sahili küçük ama çok güzel ve çok imkanli bir yerdir. Tabiki İstanbula olan yakınlığından dolayıda değerine değer katmaktadır. Mutlaka gezilip görülmesi gereken yerlerden birtanesidir.  Güzel oturma alanları, dinlenme tesislerinin yanı sıra büyükler için uzaktan kumandalı arabalarını oynatabilemeleri uzaktan kumandalı yatlarını yüzdürebilecekleri küçük marina ve yollar mevcuttur buda sahile farklı bir hava katmaktadır.Parkın içerisinde çeşitli motiflerde binalar çeşitli simülatörler inşa edilmiştir. Yine sahilin içerisinde restoran kafeteryalar ve büfeler bulunmaktadır yürüyüş parkurları bisiklet yollarıda mevcüttur. Koca eliye işi düşen veya istanbulun şehir stresinden kaçmak isteyenlerin mutlaka uğraması gereken yerlerden birisidir.

Harikalar sahiline en kolay nasıl gidilir?

Harikalar sahiline gidebilmek için Marmara Bölgesi, bölge içinde en yoğun eksen İstanbul – Kocaeli- Adapazarı güzergahıdır. Terminale besınlediye otobüsleri ve minibüsle ulaşmak mümkündür. Buna ek olarak aşağıda eklemiş olduğum harita üzerinden direk olarak yol tarifi isteyebilirsiniz.

Evet arkadaşlar sizlere harikalar sahilini elimden geldiğince anlatmaya çalıştım aşağıda eklemiş olduğum görseller ile harikalar sahili hakkında önceden bilgi sahibi olabilirsiniz.

Harikalar Sahili Görselleri

uzungoltur
uzungoltur hakkında 523 makale
Seyahat için doğmuş olmasından mıdır bilinmez kırkı çıkar çıkmaz Ankara havaalanından uçağa binerek ilk seyahatini yaptı. Çocukluk yıllarında ailesinin görevi gereği spor kafileleri ile birlikte Türkiye’nin dört bir yanına seyahat etti. 15 yaşına gelmeden Denizli Pamukkale’den, Antalya Aspendos’a, Nevşehir Avanos’dan, Konya’da Mevlana Türbesi’ne, Peribacaları’ndan Erzurum’a, Erzincan’a, Kayseri’den Amasya’ya Kral Mezarları’na, Eskişehir’den Gemlik’e, İstanbul’dan Çanakkale savaş alanlarına kadar bir çok yeri görme şansını yakaladı. 11 yaşında Mevlana Müzesi’nden aldığı not defterine kurşun kalemle düştüğü ilk seyahat notları ve seyahatler sonrasında eve dönüş ile yaşadığı hüzünler o günlerden aklında kalanlardır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*