Didim aqua
Didim aqua

Didim Aqua Park-Nasıl Gidilir?-Giriş Ücreti-Ziyaret Saatleri

Şuraya Atla

Ülkemizde bir çok bu tarz parklar var ama Didim de bulunan aqua park bunların en büyüğüdür. Toplam da 60 dönümlük bir arazinin üzerine kurulu olan bu devasa park aynı anda 5 bin kişiye eğlence sağlayabilmektedir. İçerisinde bir çok eğlence kaynağı bulunan aqua park yerli veya yabancı bir çok turistin ilgi odağı haline gelmiştir. Didim de en çok ziyaret edilen yerlerden birisidir. Aqua park yaş ayrımı yapmaksızın gelen misafirleri ağırlamakta yalnız küçük çocuklar veliler ile gelebilmektedir. Ayrıca konum olarak ta diğerlerinden öndedir. Çünkü Didim’in en güzel yeri olan Altınkum mevkiin de yer almaktadır. İçeride oldukça ilginç su sporları yapmanız mümkündür. Ayrıca içeride farklı ölçü ve derinlik olarak bir çok  yüzme havuzu var ayrıca adrenalin severler için çeşitli  kaydıraklar, yağmur dansı, tsunami kaydırakları, dalgalı havuz, trambolin, köpük banyosu gibi oldukça değişik ve  eğlenceli su sporları yer almaktadır. En önemli unsurlardan birisi olanda böyle devasa bir tesiste güvenlik önlemleridir. Bu konuda oldukça titizlik ile önlemler alınmış durumda ve sürekli takip edilmektedir. Bu konuda içiniz rahat eğlence yapabilirsiniz. Ayrıca çocukların güvenliği için çocuk havuzlarında sürekli bir güvenlik önlemi can kurtaran vardır. Tesisin içerisinde kafeteryalar gibi yeme içme ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz yerler vardır. Türk mutfağından çeşitli tarifler ile gelen misafirlerin lezzet ihtiyacı giderilmektedir. Ayrıca yanınızda getirdiğiniz. Değerli ve önemli eşyalarınızı emanet edebileceğiniz güvenlikli emanet kasaları vardır. Lafı çok fazla uzatmadan sizlere bu güzel tesisin ulaşım ve diğer önemli bilgilerini vereyim.

Didim Aqua Park’a  Nasıl Gidilir?

Didim2in en eğlenceli  mekanlardan birisi olan aqua park’a en kolay ulaşım şekilleri aşağıdaki gibidir.

Toplu taşıma araçları ile ulaşım şekilleri: Didim merkezden aqua parka giden dolmuşları kullanarak kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Özel  araç ile ulaşım şekilleri: özel araç ile gitmek isteyenler için Didim’in altınkum mevkine doğru gidiniz. Tabelaları takip ederek kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Buna ek olarak aşağıdaki google harita üzerinden direk olarak yol tarifi isteyebilirsiniz.

Ayrıca diğer ukaşım şekilleri kategorisinde günboyüz ücretsiz servislerden yararlanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Servis ulaşım saatleri saat 10:00 ile 11:00 arası gidiş olarak, dönüş olarak ise 16:00, 17:00, 18:00 olarak belirlenmiştir.

Didim Aqua Park Çalışma Saatleri ve Giriş Ücreti

Aqua park çalışma saatleri saat 10:00 ile 18:00 arasındadır. Aqua park giriş ücreti ise: 0 – 3 Yaş : Ücretsiz 4 – 9 Yaş : 30 TL. Büyük : 40 TL. Sezonluk Üyelik : 175 TL. Evet arkadaşlar en güzel tatil hayalleri için Aydın Didim de uğramanız gereken yerlerin başında gelen aqua park hakkında sizlere vereceğim bilgiler bu kadar idi umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir. Aşağıda aqua park ile ilgili çeşitli görselleri ve haritayı bulabilirsiniz. Değerli yorumlarınızı eksik etmeyiniz. Didim de gezilecek diğer yerler ile ilgili detaylı bilgiler için bizi takip ediniz. Herkese iyi tatiller dilerim.

 Didim Aqua Park Resimleri

Check Also

Aydın Doğanbey Karina Bölgesinde Bulunan Balık Restoranları

Ege’de balık restoranları arasında en iyisi nerededir? Bu soruya cevap verirken Alaçatı, Urla, Karaburun, Ayvalık …

One comment

  1. Avatar

    DİDİM AGUAPARK 2018 de büyükler 60tl. çocuklar 40tl. ücretli idi u yıl zamlı mı ne kadar bilmiyorum..bu sadece giriş ayrıca yeme içme ücretli…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir