Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Eskişehir Odunpazarı Evleri-Odunpazarı EvleriGörselleri-Nasıl Giderim?

Ana Sayfa » GEZİLECEK YERLER » Eskişehir » Eskişehir Odunpazarı Evleri-Odunpazarı EvleriGörselleri-Nasıl Giderim?

Odunpazarı evleri eskişehirin simgesidir. Yılda bir milyona yakın yerli ve yabancı turist tarafından ziyaret edilen Eskişehir Odunpazarı evleri eskişehir tarihini derinliklerine kadar yansıtmaktadır. Eskişehir Odunpazarı evleri en az 100 yaşındadır günüzüme kadar insanların tarihe saygısından dolayı diri bir şekilde ulaşmuışlardır. Odunpazarı evleri normal ailelerin konakladığı evler olarak kullanılsada genelde turizm amaçlı kullanılmaktadır. Kimi ev sahipleri evlerini müzeye ve restorana çevirmiştir. Bu sayede gelir elde etmektedir. Eskişehir belediyesinin de sahip olduğu evlerin çoğunluğu yerli halkın elindedir. Eskişehir odun pazarı evleri dünya mirasına girmiş ev sahipleri kültür ve turizm bakanlığından izin almadan herhangi bir tadilat yaptırmaları bile söz konusu değildir. Lafı çok fazla uzatmadan sizlere Eskişehir odunpazarı evlerine nasıl ulaşacağınızı anlatayım.

Eskişehir Odunpazarı evlerine nasıl gidilir?

Eskişehir odunpazarı evlerine ulaşım şekilleri:

Toplu taşıma ile: Toplu taşıma araçları ile ulaşmak isteyen arkadaşların odunpazarı dolmuşlarına binip odunpazarından indikten sonra yürümesi gerekmektedir.

Özel araç ile: Özel aracınız ile gidecekseniz odunpazarı tabelalarını takip etmeniz gerekmektedir. Yada aşağıda eklemiş olduğum haritayı kullanarak direk olarak odunpazarına yol tarifi isteyebilirsiniz. Oraya ulaştıktan sonra sokaklarda Eskişehir belediyesinin otoparkları mevcuttur kolayca aracınızı park edebilirsiniz.


Eskişehir Odunpazarı Evleri-Odunpazarı EvleriGörselleri-Nasıl Giderim? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  Yuvacık Aytepe | Nerede? | Nasıl Gidilir? | Yol Tarifi Mardin’de Gezilecek Yerler-Ne Yenir?-Tarihi ve Turistik Yerleri-Gezi Rehberi Uludağa Nasıl Gidilir?-Konaklama Yerleri ve Fiyatları Fethiye Çalış Plajı-Nerede?-Nasıl Gidilir?-Giriş Ücreti-Ziyaret Saatleri Fethiye Kelebekler Vadisi-Nasıl Gidilir?-Konaklama-Yeme İçme Bellapais Manastırı-Nerede?-Nasıl Gidilir?-Ziyaret Saatleri-Giriş Ücreti

  FACEBOOK'TA BİZ

  TemaFabrika

  İzinsiz resim veya içeriklerimiz kullanılamaz. Aksi takdirde yasal işlem başlatılacaktır.

  Tatil Fırsatları, Tatil Yerleri ve Tanıtımları - Tüm Hakları Saklıdır

  projeksiyon perdesi---- Olympos Divasa Hotel---- nerede---- stainless steel plate----