Ana Sayfa » GEZİLECEK YERLER » Muğla » Fethiye Günlüklü Koyu- Nasıl Giderim? Nerede? Giriş Ücretleri?

Fethiye Günlüklü Koyu- Nasıl Giderim? Nerede? Giriş Ücretleri?

Doğa tatilinin önemli unsurlarında birisi Fethiye ilçesinde bulunan günlüklü koyudur. Koy İlçe merkezine 17 km kadar uzaklıkta olup hem şehir merkezine yakınlığı hemde ıssız tamamen doğallık içerisinde bulunan koyda deniz ve doğa ikilisini bir arada yaşamak isteyenler için bulunmaz yerlerden birisidir. Burada serin gölgelerde sevdikleriniz ver arkadaşlarınızla piknik veya spor yapmanız mümkündür. Koy çok temiz ve oksijen bakımından oldukça zengin bir yerdir.Günlük koyuna giriş ücretlidir. Bu ücretler kar amacı gütmeden tamamen koyun temizlik ve bakım giderleri için kullanılmaktadır. Günlük koyunda bulunan otellerde şehir merkezine gitmeden orada konaklamanız da mümkündür.

Günlük koyu giriş ücretleri

Günlük koyuna giriş ücreti olarak belirlenen fiyat 15 TL’dir. Bunun yanında şezlong ve şemsiye kiralamak isterseniz oda mümkündür onunda fiyartı 20 TL’dir. Bu fiyatlar oldukça uygun fiyatlardır böyle bir mekana girmeye orada keyif yapmaya çok değecektir.

Günlük koyuna  nasıl gidilir?

Toplu taşıma ile: Toplu taşıma araçları sadece tatil sezonlarında çalışmaktadır. Fethiye merkezden kolayca ulaşmanız mümkündür.

Özel araç ile: Özel aracınız ile Fethiye Muğla yolu üzerinde bulunan günlük koyuna Muğla’dan Fethiye yoluna girdikten 17 km sonra tabelaları takip ederek ulaşabilirsiniz. Bunun yanında aşağıda eklemiş olduğum harita üzerinden direk olarak yol tarifi isteyebilirsiniz.

Fethiye Günlük Koyu Fotoğrafları

OKUMALISIN  Sedir Adası-Nerede?-Nasıl Gidilir?-Giriş Ücreti-Konaklama-Yeme İçme

Check Also

datça aktur kamping

Datça Aktur Kamping Nerede? Nasıl Gidilir? Aktur Kamp Olanakları ve Kamp Ücretleri

Şuraya Atla Aktur Çadır ve Karavan Kampı:Aktur Kamping Nerede?Aktur Kamping’de Olup da Diğer Kamplarda Olmayan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir