Flora Garden Beach Club
Flora Garden Beach Club

Flora Garden Beach Club – Nerede? Nasıl Gidilir? Yol Tarifi Giriş Ücreti?

Flora Garden Beach Club Antalya’nın önemli plajlarından birisidir. Flora Garden Beach Club hakkında detaylı bilgi ve görseller için makalemizi mutlaka okuyunuz.

Flora Garden Beach Club Antalya’nın Manavgat ilçesinde bulunmaktadır. Yaklaşık olarak 90000M2 alana sahiptir ve yine sahili 1 km ye kadar yakındır. Yine 400’e yakın yatak kapasitesiyle Antalya’nın büyük bir tatil mekanlarından birisidir. Yeme içme olarak saat 00:00’a kadar ücretsiz gece alkollü yada alkolsüz ikisi de ücrete tabidir.  İçerisinde çeşitli spor aktiviteleri sakin ve güvenli bir ortam bulmanız mümkündür. Otelin Uzman aşçı ve garson ekibiyle yemeklere doyamayacaksınız dünya mutfağından bir çok yemeği otelde görebilirsiniz.

Flora Garden Beach Club’a Nasıl Gidilir? Giriş Ücreti Nedir?

Şehir merkezinden direk olarak Flora Garden Beach Club önünden geçen dolmuşlar bulunmaktadır. Eğer kendi aracınızla gelmek isterseniz aşağıda bulunan harita üzerinden yol tarifi isteyiniz. Flora Garden Beach Club Giriş ücreri; Dönem olarak ücretler değişiklik gösterdiğinden dolayı sizlere bir fiyat veremiyoruz fakat Tel : +90 (242) 748 22 00 telefon numarasından arayıp ücret bilgisini anlık olarak öğrenebilirsiniz.

Flora Garden Beach Club Resimleri

Flora Garden Beach Club Videosu

Check Also

Alanya Dim Çayı ve Dim Mağarası Nerede? Nasıl Gidilir? Ne Yapılır?

Alanya’nın sıcağından kaçıp ferahlamak, serinlemek isteyenler için ideal bir yer olan Dim Çayı ve Dim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir