Florya Sosyal Tesisi-Kahvaltı ve Yemek Fiyatları|2019

Florya sosyal tesisleri
Florya sosyal tesisleri

Florya Sosyal tesisleri kahvaltı ve yemek fiyatları aşağıda detaylı bir şekilde açıklanmıştır. Fiyat bilgisi ve görseller için makalemize göz atınız.

Florya sosyal tesisi İBB’nin en büyük sosyal tesisidir. Florya sosyal tesisi oldukça büyük bir parkiçerisinde 1 adet alakar hizmet veren restoran bir adet sahil kafeterya bir adet bahar büfesi şahin tepesi (kafeterya) bir cami 3 adet düğün salonunu içerisinde barındıran oldukça büyük bir sosyal tesistir. Kafeteryaların hepsinde self servis uygulaması vardır sadece restoranda servis hizmeti alabilirsiniz. Kafeteryalara atıştırmalık yiyecekler ve içecek çeşitleri vardır. Restoranda ana yemek ara sıcaklar çorba çeşitleri mevcuttur. Özellikle hafta sonları insanlar sıraya girmektedir. oldukça büyük bir otoparka sahiptir florya sosyal tesisleri. Denize sıfır olması nedeniyle insanlar yemeklerini yedikten sonra yürüyüş yapabiliyorlar sahilde bisiklet kiralamanızda mümkündür. Restoran hizmetlerinde sosyal tesis olduğundan dolayı ravdevulü şekilde çalışmamaktadır. Ancak  oraya giderek yemek yiyebilirsiniz.

Florya sosyal tesisleri kahvaltı ve yemek fiyatları 2019

 Kafeteryalarda kahvaltı fiyatı: 10 TL    Restoranda kahvaltı fiyatı: 14 TL Yemek fiyatları Çorbalar 4 TL, Salatalar 4 TL , Zeytinyağlılar 5-7 TL, Ara Sıcaklar 3-13 TL, Balık çeşitleri 13-22 TL, Izgara Çeşitleri 10- 24 TL, Tatlılar 4.5- 7.5 TL İçecekler 1.5-5 TL arasında değişiklik göstermektedir. DETAYLI YEMEK FİYATLARI İÇİN TIKLAYINIZ.

Kafeteryalarda günlük hazırlanmış paket kahvaltı tabakları satılmaktadır. İçerisi çeşit açısından oldukça zengindir. Restoranda hem tabak kahvaltı alabilir hemde serpme  kahvaltı alabilirsin kahvaltı çeşit açısından oldukça zengindir. Kahvaltılıkların hepsi çok taze ve en kaliteli ürünleri müşterilere sunmaktadır florya sosyal tesisi. Kahvaltının yanında çay içebileceğiniz gibi sıkma meyve suları da tüketebilirsiniz. Hizmet açısından oldukça memnun kalacağınızı düşünüyorum çünkü gerek servis elamanları gerekse de aşçılar işlerini en iyi şekilde yapmaktadır. İçerisinde oldukça büyük katlı bir otoparkı vardır arabanızı oldukça rahat park edebilirsiniz.

 

Florya Sosyal Tesisi Görselleri

 

 

Florya Düğün Salonları ve Fiyat Bilgisi

İstanbul büyükşehir belediyesinin halka açık en büyük sosyal tesisi olan florya sosyal tesisi alakart ve kafeterya hizmetinin yanında birde 3 farklı düğün salonuyla halka hizmet vermektedir. Bu düğün salonlardan birisi olan ideal salon dikkat çekici mimari tasarımı ile birlikte 650 kişiye kadar hizmet verebilmektedir. Bir diğer gurup ve davet alanı olan havuzlu bahçe 1200 kişiye kadar havuz etrafında açık alanda muhteşem bir organizasyon veya düğün yapma imkanı sağlar, Kır bahçesi, Florya da mavi ve yeşilin harika tonlarını bir arada yaşayabileceğiniz muhteşem bir gurup ve davet yeridir. Yaklaşık olarak 600 kişiye aynı anda hizmet verebilmektedir. Florya sosyal tesislerinde gurup ve davet organizasyon fiyatları 40 TL den başlayıp 63 TL ye kadar değişiklik göstermektedir.

Florya Sosyal Tesisleri düğün Salon Resimleri

 

 Organizasyon Menüleri

İsteğe göre menüler de bulunan yiyecekler şu şekildedir; paçanga böreği, zeytinyağlı tabağı, beyaz et yemeği, ara sıcaklar, salata, kırmızı et yemeği, düğün pastası, soğuk içecekler gibi dava detaylı bilgi için sosyal tesisler hattı olan 444 10 34 de bilgi alabilirsiniz.

uzungoltur
uzungoltur hakkında 523 makale
Seyahat için doğmuş olmasından mıdır bilinmez kırkı çıkar çıkmaz Ankara havaalanından uçağa binerek ilk seyahatini yaptı. Çocukluk yıllarında ailesinin görevi gereği spor kafileleri ile birlikte Türkiye’nin dört bir yanına seyahat etti. 15 yaşına gelmeden Denizli Pamukkale’den, Antalya Aspendos’a, Nevşehir Avanos’dan, Konya’da Mevlana Türbesi’ne, Peribacaları’ndan Erzurum’a, Erzincan’a, Kayseri’den Amasya’ya Kral Mezarları’na, Eskişehir’den Gemlik’e, İstanbul’dan Çanakkale savaş alanlarına kadar bir çok yeri görme şansını yakaladı. 11 yaşında Mevlana Müzesi’nden aldığı not defterine kurşun kalemle düştüğü ilk seyahat notları ve seyahatler sonrasında eve dönüş ile yaşadığı hüzünler o günlerden aklında kalanlardır.

4 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*