Florya Sosyal Tesisleri Düğün Salonları|Düğün Salon Fiyatları

Şuraya Atla

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin en büyük sosyal tesisi olan Florya sosyal tesisleri içerisinde toplamda 3 adet düğün salonu vardır. Bu düğün salonları; ideal salon, kır bahçesi ve havuzlu bahçeden oluşmaktadır. Aşağıda sizlere bu salonlar ile ilgili detaylı bilgiler mevcuttur.

Florya Tesisleri Düğün Dalonları ve Fiyatları

  • ideal salon sosyal tesisiİdeal düğün salonu: İdeal salon kapalı salon hizmeti ile birlikte 650 kişiye kadar kokteyli yada yemekli olarak hizmet vermektedir. Salon süsleme ve dekorasyon işlemleri isteğe bağlı olarak anlaşmalı firma tarafından yapılmaktadır. Fiyat olarak 40 TL den başlayıp 63 TL ye kadar farklı menü seçenekleri vardır.
  • Kır bahçesi düğün salonu: Kır bahçesi salonu hem doğa içerisinde kır düğünü hemde denize nazaran harika bir düğün veya toplantı yapmak isteyenlerin vazgeçemediği harika bir bahçedir. 600 kişiye kadar hizmet verebilen kır bahçesi düğün salonu çevrede bulunan en gözde mekanlardan birisidir. Kır bahçesinde de süsleme ve dekorasyon işlemlerini anlaşmalı firma ile yapabilirsiniz burada da diğer salonlarımızda olduğu gibi fiyatlar 40 TL‘den başlayıp 63 TL ye kadar birbirinden farklı menüler seçebilirsiniz.

  • Havuzlu bahçe düğün salonu: Florya tesislerinde güzel bir havuzun etrafında güzel bir açık hava restoranında düğün ve benzeri organizasyonlarınız da 1200 kişiye kadar hizmet kapasitesine sahip oldukça nezih bir salondur ayrıca florya sosyal tesisleri içerisinde kapasite olarak en büyük salondur. Fiyatlar diğer salonlarımızda olduğu gibi burada da 40 ile 63 TL arasında değişiklik göstermektedir. Yine burada çeşitli süsleme ve dekorasyonlar için anlaşmalı olduğumuz firma ile görüşebilirsiniz.

Düğün salonlarında video ve fotoğraf çekimleride oradaki firma tarafından anlaşmalı olarak yapılmaktadır. Düğün salonları hakkında daha detaylı bilgi ve ön rezervasyon için 444 10 34 numaralı telefondan davet organizasyon bölümünden florya sosyal tesislerini tuşlayarak ulaşabilirsiniz. Ulaşım bilgileri için Florya sosyal tesislerine nasıl gidilir? Makalemize de göz atabilirsiniz.

İletişim ve Rezervasyon Bilgileri

444 10 34 veya 153‘ü arayarak rezervasyon yapabilirsiniz.

Check Also

kemerburgaz kent ormanı giriş ücreti

Kemerburgaz Kent Ormanı Giriş Ücreti? Nerede, Nasıl Gidilir?

2019 yılı itibariyle resmi olarak İstanbul’da açılışı gerçekleştirilen Kemerburgaz Kent Ormanı, Eyüp Sultan Kemerburgaz bölgesinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir