Florya Sosyal Tesislerine Nasıl Gidilir?

Florya sosyal tesisi İstanbul Büyükşehir belediyesinin halka açık en büyük sosyal tesisidir. Florya Sosyal tesisi içerisinde 3 adet kafeterya bir adet restoran ve 3 adet düğün salonu bulunmaktadır. Kafeteryaların birincisi sahil kafe, bahar büfesi ve şahin tepesi olmakla birlikte düğün salonlarının birincisi havuzlu bahçe, kır bahçesi ve ideal salon ile birlikte aynı anda 4000 kişiye hizmet verebilmektedir. Florya Sosyal Tesisleri 121 dönüm alan içerisinde olmakla birlikte kafeteryalar ve düğün salonu birbirine yürüme mesafesi kadardır. Lafı çok fazla uzatmadan sizlere Florya sosyal tesislerine nasıl ulaşabileceğinizi açıklayacağım.

Florya Sosyal Tesislerine Nasıl Giderim?

Florya sosyal tesisleri bakırköy yeşilköy sınırları içerisinde kalmakla birlikte itfaiyenin arkasında kalmaktadır.

  • Toplu taşıma araçları ile nasıl gidilir: BN1, BN2, BN3 Numaralı İETT’ye ait otobüsler ile sahil yolu üzerinden tesise ulaşabilirsiniz bunun yanında diğer bölgelerden ulaşmak için73T, 73F, 73Y otobüslerine binerek ulaşabilirsiniz bunun yanında metrobüs ile gelmek isteyenlerin florya durağından inip dolmuşlara ile tesislere ulaşabilirler.
  • Özel araç ile nasıl gidilir: Sahil yolunu kullananların sahil havacılık müzesini geçtikten sonra İBB Sosyal Tesisleri tabelalarını takip etmeleri gerekmektedir. D100 Karayolunu kullananların k.çekmeceden yanyola girerek ilk olarak florya tabelalarından ayrılması gerekmektedir daha sonra sosyal tesis tabelalarını kullanarak tesise ulaşabilir. Yada aşağıda eklemiş olduğum harita üzerinden direk olarak yol tarifi isteyebilirsiniz.

Evet arkadaşlar İstanbul büyükşehir belediyesinin en büyük ve en güzel sosyal tesisi olan Florya sosyal tesisine ulaşım şekilleri yukarıdaki gibidir. Umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir. İstanbul da daha fazla gezilecek yer ve diğer sosyal tesisler için bizi takip etmeye devam ediniz. En güzel anlatım ile sizlere yardımcı olmaya çalışacağız aşağıda sosyal tesisin detaylı haritasını görebilirsiniz. Değerli yorumlarınızı eksik etmeyiniz. Herkese huzurlu ve mutlu yemek dilerim.

Florya Sosyal  Tesisleri hakkında daha fazla bilgi ve görseller için Tesis hakkında diğer makalelerimizi ziyaret etmenizi sizlere öneriyorum.

Check Also

kemerburgaz kent ormanı giriş ücreti

Kemerburgaz Kent Ormanı Giriş Ücreti? Nerede, Nasıl Gidilir?

2019 yılı itibariyle resmi olarak İstanbul’da açılışı gerçekleştirilen Kemerburgaz Kent Ormanı, Eyüp Sultan Kemerburgaz bölgesinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir