Hakkımızda

2014 yılından beri hizmet veren sitemiz, gezi fikirleri ve gezilecek yerler konusunda haber ve makale yayın yapan ilk yerli sitelerden biridir. Yüzlerce makale, tanıtım ve dolu dolu içeriği ile sizlere en güncel tatil fikirlerini ve gezilecek yerleri sunmaya devam edeceğiz.

İmtiyaz Sahibi/Grantee

Renkli Ton Reklamcılık ve İnternet Hizmetleri

Her Türlü Tekzip İletişim için  aşağıda ki e-mail adresinden ulaşabilirsiniz.

iletisim@uzungoltur.net

Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief

Hakan GÜVEN – hakanguven@uzungoltur.net

Editörler / Yazarlar News Editors  

HAKKINDA DİDEM KOLAY

Didem KOLAY
Hemen kısaca kendimden bahsedeyim. Almanya’nın Duisburg kentinde, 88’in Temmuz ayında doğmuşum. Ailemin Türkiye’ye geri dönme kararı ile sadece 3 yaşında olan ben, Almanya’dan hiçbir hatıra alamadan vatanıma geri dönmüşüm. Hayal meyal bir şeyler hatırlıyorum ama bu hatıraların Almanya’da çekilmiş fotoğraflarıma bakmamdan dolayı oluştuğunu düşünmekteyim.

HAKKINDA HAYRETTİN SEVENER

Hayrettin Sevener
Seyahat için doğmuş olmasından mıdır bilinmez kırkı çıkar çıkmaz Ankara havaalanından uçağa binerek ilk seyahatini yaptı. Çocukluk yıllarında ailesinin görevi gereği spor kafileleri ile birlikte Türkiye’nin dört bir yanına seyahat etti. 15 yaşına gelmeden Denizli Pamukkale’den, Antalya Aspendos’a, Nevşehir Avanos’dan, Konya’da Mevlana Türbesi’ne, Peribacaları’ndan Erzurum’a, Erzincan’a, Kayseri’den Amasya’ya Kral Mezarları’na, Eskişehir’den Gemlik’e, İstanbul’dan Çanakkale savaş alanlarına kadar bir çok yeri görme şansını yakaladı. 11 yaşında Mevlana Müzesi’nden aldığı not defterine kurşun kalemle düştüğü ilk seyahat notları ve seyahatler sonrasında eve dönüş ile yaşadığı hüzünler o günlerden aklında kalanlardır.

HAKKINDA HAKAN AYDOĞAN

Hakan AYDOĞAN
Selamlar, Ben Hakan. .NET developerım. İstanbul/Türkiye’de yaşıyorum. 1994 yılından beri profesyonel olarak programcılık ile uğraşıyorum. Son yıllarda .Net teknolojileri ve özellikle web uygulamaları ağırlıklı olmak kaydı ile, python, ruby, c++ ve java güncel olarak kullandığım programlama dilleridir.

HAKKINDA AHMET GÜN

Ahmet GÜN
Merhaba ben Ahmet, 1981 doğumluyum. Notre Dame de Sion Fransız Lisesi ve Galatasaray Üniverisitesi Uluslararası İlişkiler mezunuyum. 2012 Ocak ayı itibariyle, 5 yılı aşkındır içinde olduğum kurumsal hayatı ardımda bırakarak, tam zamanlı olarak bloglarımın başına oturdum. Blogger olmak dışında, normalde ne iş yapıyorsun diye merak edenlere, 1 yıldır sadece bu işi yaptığımı söylemekten gurur duyarım.

Hukuk Danışmanı / jurisconsult

DEMİR Hukuk Bürosu

Mali Müşavir / financial advisor

Yılmaz DEMİR

İletişim/e-mail/Contact

iletisim@uzungoltur.net

Yazılım/Software

WordPress

Adres/Adress

iletisim@uzungoltur.net

Yeni Mah. Dolunay Sitesi No:5 SAMSUN

0452 423 32 10

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.

https://uzungoltur.net/ yazıların sorumluluğunu almaz.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

https://uzungoltur.net/ harici linklerin sorumluluğunu almaz

Gizlilik Politikası

© Copyrigth 2015 https://uzungoltur.net/ tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları https://uzungoltur.net/‘a aittir. https://uzungoltur.net/ sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.  Bunlar https://uzungoltur.net/‘un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.  https://uzungoltur.net/‘daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. https://uzungoltur.net/ hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the https://uzungoltur.net/ However, sometimes the https://uzungoltur.net/ uses third parties to process your information.

https://uzungoltur.net/ requires these third parties to comply strictly with its instructions and the https://uzungoltur.net/ requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the https://uzungoltur.net/ we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the https://uzungoltur.net/ and its services. When you use https://uzungoltur.net/ online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the https://uzungoltur.net/ cookies section of our full Privacy Policy.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir