istanbul kamay merkezleri
istanbul kamay merkezleri

İstanbul Kayak Merkezleri

Kış aylarının gelmesiyle birlikte kış turizminde de önemli hareketlenmeler yaşanmaya başlamıştır. Kış turizminin en önemli unsurlarından bir taneside kayak merkezleridir. Şimdi en kalabalık ve en büyük şehirleirmizden brisi olan istanbul’da kayak merkezi varmı istanbulda kayak yapabilirmiyim gibi soruları yanıtlayacağım.

Evet arkadaşlar istanbul’da kayak merkezi malesef yok ama sizler için istanbula en yakın kayak merkezlerini araştırdım İstanbula en yakın kayak merkezleri aşağıdadır.

İstanbula En Yakın Kayak Merkezleri

# İzmir Kartepe: İstanbula en yakın kayak merkezlerinin başında gelen izmit kartepe İstanbula 115 km uzaklıktadır. Ulaşımıda oldukça kolaydır. Ayrıca yeme içme ve konaklama imkanları oldukça geniştir.

# Kartalkaya kayak merkezi: Kartalkaya kayak merkezi boluda bulunmaktadır. İstanbulda yaşayan ve kayak yapmak isteyenler için oldukça iyi bir alternatiftir burada da konaklama ve yeme içme imkanları mevcuttur.

# Uludağ: Uludağ ülkemizde en çok bilinen kayak merkezlerinden bir tanesidir. Uludağ konaklama ve yeme içme açısından oldukça iyi seviyelere ulaşmıştır. En çok tercih edilen kayak merkezlerinden birisidir.

Evet arkadaşlar sizlere istanbula en yakın 3 tane kayak merkezini tanıtmaya çalıştım. Kayak merkezleri hakkında daha detaylı bilgiler ve görseller için web sitemizi takip etmeye devam ediniz.

Check Also

alaçatı delikli koy

Alaçatı Delikli Koy Nerede? Nasıl Gidilir?

İzmir, Çeşme sınırları içerisinde yer alan Alaçatı Delikli Koy keşfedilmeyi bekleyen gizli bir hazine olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir