İstanbul’da Evlilik Teklifi Yapılabilecek Mekanlar

Her evlilik çağına gelmiş bayanların güzel bir evlilik teklifi ve güzel bir gelinlik giyme hayali vardır. Erkeklerimizin ise evlilik teklifini nasıl ve nerede yapacağı ise kafasını yoran en büyük düşüncelerden birtanesidir. Şimdi sizlere nasıl olacağı değil de bizim uzmanlık alanımız olan nerede yapacağınız hakkında bilgi vereceğim. Şehir olarak istanbulda yaşayanlar için evlilik teklifi yapabileceğiniz en güzel mekanlar şu şekildedir.

Evlilik Teklif Şekilleri

[pembebuton]# Kız kulesi [/pembebuton]: Evlilik teklifi yapabileceğiniz en güzel yerlerden bir tanesi kız kulesinde yemek yerken romantik bir teklif yapabilirsiniz.

[pembebuton]# Ortaköy:[/pembebuton] Ortaköy de son zamanlarda evlilik teklifi şu şekilde oluyor lazerler ile boğaz içi köprüsüne yazı yazılarak Ortaköy cami yanından denize sıfır şekilde teklif yapmanız mümkündür.

[pembebuton]#  Belgrad ormanı:[/pembebuton] belgrad ormanında güzel bir kurgu ile harika bir teklif yapmanız mümkündür.

[pembebuton]# İstanbul boğazı:[/pembebuton] İstanbul boğazında güzel bir tekne kiralayıp romantik yemek esnasında güzel bir evlilik teklifi yapabilirsiniz.

Evet arkadaşlar sizlere İstanbul da yapabileceğiniz evlilik teklifleri hakkında küçük te olsa sizlere biraz bilgi verdim. Tabi bu düşünceler üzerinde düşünülür ise ortaya daha güzel teklif türleri ve mekanlarda çıkabilir. Sizlere önerdiğim teklif mekanları klasik değil İstanbul farklı bir teklif yapabileceğiniz mekanları sizlere önermeye çalıştım. Daha güzel teklif mekanları için bizi takip etmeye devam ediniz. Herkese mutluluklar dilerim .

Check Also

alaçatı delikli koy

Alaçatı Delikli Koy Nerede? Nasıl Gidilir?

İzmir, Çeşme sınırları içerisinde yer alan Alaçatı Delikli Koy keşfedilmeyi bekleyen gizli bir hazine olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir