Ana Sayfa » GEZİLECEK YERLER » Bolu » İstanbuldan Abant Gölüne Nasıl Gidilir?

İstanbuldan Abant Gölüne Nasıl Gidilir?

En çok ziyaret edilen ve İstanbul’a yakın yerlerden birisi olan Abant gölüne istanbuldan nasıl gideceğinizi sizlere anlatacağım. İstanbuldan abant gölü gidiş şekilleri aşağıdaki gibidir.

Toplu taşıma araçları ile: Abant gölüle istanbuldan toplu taşıma araçları ile gidebilmeniz için ilk olarak istanbul otogarı yada bulunduğunuz ilçenin otogarından bolu otobüslerine binmelisiniz. Boluya ulaştıktan sonra bolu terminalinden kalkan abant gölü dolmuşlarına bininiz. Bu şekilde abant gölüne ulaşmış olacaksınız.

Özel araç ile: Özel aracınız ile istanbuldan çıktıktan sonra tem otoyolundan bolu istikametine doğru ilerlerken abant gişelerine ulaştıktan sonra abant gişelerinden çıkınız. Tabelaları takip ederek Abant milli parkına yaklaşık olarak 22 km kadar sonra ulaşmış olacaksınız.

Evet arkadaşlar sizlere İstanbuldan abant gölüne ulaşım şekillerini anlatmaya çalıştım umarım yardımcı olabilmişimdir. Ankaradan abant gölüne nasıl gidilir adlı makalemizide okuyabilirsiniz. İstanbula yakın gezilecek yerler ve abant gölü hakkında daha detaylı bilgi için bizi takip ediniz.

OKUMALISIN  Sülüklü Göl - Nasıl Gidilir? - Konaklama Yerleri ve Ücretleri

Check Also

Sülüklü Göl – Nasıl Gidilir? – Konaklama Yerleri ve Ücretleri

Şuraya Atla Sülüklügöl’e Nasıl Gidilir?Sülüklügöl Konaklama ve Yeme İçme Yerleri  Fiyatları Sülüklügöl Bolu ilimizin Mudurnu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir