İzmir Bozdağ Kayak Merkezi-Nasıl Giderim? Nerede? Ücretler?

Ülkemizde hizmet veren kayak merkezlerinden en güzellerinden birisi olan İzmir Bozdağ kayak merkezi Ege bölgesinde bulunan ve tek olma özelliğine sahip kayak merkezidir. Sizlere Kayak merkezi hakkında detaylı bilgiler vereyim. Ege bölgesinde yaşayıp kayak hayranı olanlar için İzmir’in Ödemiş ilçesi bozdağ köyünde bulunan kayak merkezi sizlerin kara ve kayağa olan özleminizi gidermenize ciddi oranda yardımcı olacaktır. İzmir şehir merkezine yaklaşık olarak 110 km uzaklıkta bulunmaktadır. Kayak merkezinin yükseği yaklaşık olarak 2300 rakıma kadar yükselebilmektedir. İzmir Bozdağ kayak merkezinde sezon sıcak bir bölge olmasından dolayı geç başlayıp erken bitmektedir. Buda Aralık ayı ile mart ayı arasında kayak yapabilmeniz anlamına gelir. Burada gayet düzenli bir sistem vardır güvenli kayak yapabilmeniz için eğitmenler parkurlar harika bir düzene sahiptir. Ayrıca konaklama imkanları yeme içme gibi bir çok ihtiyacınızı harika ortamlarda karşılamanız mümkündür lafı çok fazla uzatmadan sizlere ulaşım ve ücretler hakkında bilgi vereyim.

İzmir Bozdağ Kayak Merkezine Nasıl Gidilir? Konaklama Ücretleri Ne Kadar?

Toplu taşıma ile:İzmir Bozdağ kayak merkezine şehir merkezinden kalkan otobüsler ile kolayca ulaşmanız mümkündür.

Özel araç ile:] Özel aracınız ile ödemiş ilçesi ve bozdağ köyü tabelalarını takip edebilirsiniz. Bunun yanında aşağıda eklemiş olduğum harita üzerinden direk olarak yol tarifi isteyebilirsiniz.

Konaklama ücretleri ve diğer giderler

Konaklama ve yeme içme olarak genel ortalam hesaplaması yaparsak 2018 yılı ile birlikte 220 TL den başlayıp kiraladığınız oda ve yeme içmenize bağlı olarak yukarıya doğru çıkmaktadır. Tabi bunların dışında özel kampanya ve indirimler uygulanmaktadır. Sürekli olarak takip edip indirim ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Hafta içi fiyatları Yarım Pansiyon Standart Odalar Süit Odalar İki Kişilik Oda 220 TL 330 TL Üç Kişilik Oda 260 TL Dört Kişilik Oda 350 TL fiyat aralığına kiralanabiliyor.

İzmir Bozdağ Kayak Merkezi Görselleri

uzungoltur
uzungoltur hakkında 523 makale
Seyahat için doğmuş olmasından mıdır bilinmez kırkı çıkar çıkmaz Ankara havaalanından uçağa binerek ilk seyahatini yaptı. Çocukluk yıllarında ailesinin görevi gereği spor kafileleri ile birlikte Türkiye’nin dört bir yanına seyahat etti. 15 yaşına gelmeden Denizli Pamukkale’den, Antalya Aspendos’a, Nevşehir Avanos’dan, Konya’da Mevlana Türbesi’ne, Peribacaları’ndan Erzurum’a, Erzincan’a, Kayseri’den Amasya’ya Kral Mezarları’na, Eskişehir’den Gemlik’e, İstanbul’dan Çanakkale savaş alanlarına kadar bir çok yeri görme şansını yakaladı. 11 yaşında Mevlana Müzesi’nden aldığı not defterine kurşun kalemle düştüğü ilk seyahat notları ve seyahatler sonrasında eve dönüş ile yaşadığı hüzünler o günlerden aklında kalanlardır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*