Ana Sayfa » GEZİLECEK YERLER » Bolu » Kartalkaya Kayak Merkezine Nasıl Gidilir? Nerede?| Kartalkaya Kayak Merkezi
kartalkaya kayak
kartalkaya kayak

Kartalkaya Kayak Merkezine Nasıl Gidilir? Nerede?| Kartalkaya Kayak Merkezi

Ülkemizdeki en çok ziyaret edilen ve en güzel kayak merkezlerinden birisi olan kartalkaya kayak merkezi Bolu ilimizin köröğlu dağları üzerinde kurulmuş şehrin güneydoğu tarafında kalan harika bir kayak merkezidir. Ailece ve bireysel gidilebilen aynı zamanda gurupça çok rahat edebileceğiniz önemli kayak merkezlerinden birisidir. Kayar merkezinin kapasitesi oldukça fazladır.Kayak merkezi yaklaşık olarak 1800 metreden 2200 metreye kadar yükselmektedir. Kayak merkezinin iklimi yarı ılıman iklimine sahiptir. Kartalkaya kayak merkezinde sezon aralık ayında açılır mart ayının sonlarına kadar devam eder. Kartalkayanın zirvesine ulaştıktan sonra şöyle bir manzarayı seyretmenizi ve o anı fotoğraflamanızı sizlere öneriyorum. Ayrıca Kartalkaya kayak merkezi farklı bir açıdan da ön plana çıkmaktadır oda İstanbula olan yakınlığından dolayı oldukça fazla misafir ağırlamaktadır.

Kartalkaya Konaklama Yerleri ve Konaklama Fiyatları

Kartalkayada konaklama imkanları oldukça fazladır bölgede 10 taneden fazla otel bulunmaktadır buda konaklama imkanlarını oldukça rahatlatmaktadır. Buna bağlı olarak konaklama ücretleride rekabete göre oldukça uygundur. Konaklama ücretleri 100 ile 300 TL arasında değişiklik göstermektedir. Kartalkaya kayak merkezine ulaşım bilgilerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Kartalkaya kayak merkezine nasıl gidilir?

Kartalkaya kayak merkezine en kolay gidebileceğiniz yer E5 karayolu üzerindendir. Ankaraya doğru ilerlerken Dörtdivan ilçesinden e5 den ayrılınız daha sonra ilçeyi direk olarak geçtiğinizde yol sizi kartalkayaya kadar götürecektir. Toplu taşıma ile gidecekler için buraya giden herhangi bir dolmuş veya otobüs bulunmamaktadır. Sadece tur firmaları ve taksiler ile ulaşım sağlanabilir.

Kartalkaya kayak merkezi resimleri

Check Also

zafer kulesi nerede

Zafer Kulesi Nerede? Nasıl Gidilir?

Şuraya Atla Zafer Kulesi Nerede? Nasıl Gidilir?Zafer Kulesi Giriş Ücretli mi?Zafer Kulesi Yol Tarifi Bolu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir