Kentpark Eskişehir-Nasıl Giderim? Kahvaltı Ücretleri?

Kentpark Eskişehir de bulunan en önemli sosyal aktivite ve doğa park merkezidir. Kentpark Eskişehir halkına ve gelen turistlere temiz hava ve harika mekanları sunan önemli halk parklarından birisidir. Şehrin kalabalığından bunalan insanların yoğun olarak temiz hava piknik alanları ve yapay havuz, plajların bulunduğu kentparka akınakın gittikleri gözükmektedir. Harika piknik alanları içerisinde insanla pikniklerini yapıp sakin ortam içerisinde kitap okumaktadır. Özellikle hafta sonları çok kalabalık olan park kahvaltı yapmaya gelenler ile dolup taşmaktadır. Lafı çok fazla uzatmadan sizlere ulaşım bilgilerini ve kahvaltı fiyatlarını açıklayayım.

Eskişehir kentparka nasıl gidilir? Kahvaltı ücretleri ne kadar?

Toplu taşıma ile :toplu taşıma ile tramvay otobüs ve botlar kullanılabilir. Bunlara binmek için şehir otogarının arkasında bulunan kalkış noktalarına gitmeniz gerekmektedir.

Özel araç ile: Özel aracınız ile gitmek için kentpark tabelalarını takip edip yada aşağıda eklemiş olduğum harita üzerinden direk olarak yol tarifi isteyim kolayca kentparka ulaşabilirsiniz.

Kahvaltı ücretleri: Kentparkta bulunan eşsiz göletlerin etrafında harika bir kahvaltı etmenin maliyeti 20 TL’dir.

Eskişehir Kentpark görselleri


Check Also

Eskişehir Odunpazarı Evleri-Odunpazarı EvleriGörselleri-Nasıl Giderim?

Odunpazarı evleri eskişehirin simgesidir. Yılda bir milyona yakın yerli ve yabancı turist tarafından ziyaret edilen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir