Kharkiv Gece Hayatı ve Kulüpleri

Ukrayna’nın Kharkiv şehrindeyseniz kesinlikle Kharkiv gece hayatı ve kulüpleri hakkında bilgi edinmeniz gerekmektedir. Bu içeriğimizde sizlere kharkiv gece kulüpleri hakkında detaylı bilgiler sunacağız. Eminiz ki aralarından bir çoğuna hayret edeceksiniz. Ukrayna’nın en genç ve dinamik şehir unvanına sahip olan Kharkiv, üniversiteler şehri olarak da adlandırılmaktadır. Tabi durum biraz böyle olunca gece hayatında oldukça hareketli ve güzel bir şehir olduğunu kestirebiliyoruz. Harkov’da düzinelerce bar ve gece kulübü yer almaktadır. Kharkiv şehri yeşil alanları ve oldukça geniş olan caddeleri ile tam da emeklilerin tercih ettiği şehir havası vermekte olsada, fakat geceleri  adeta başka bir dünyaya bürünmekte. Ukrayna’nın Kharkiv şehrindeki gece hayatı başkent olan Kiev’den sonra gelen en iyi gece hayatına sahip şehir olarak nitelendirilebilir. Harkov gece hayatı adeta Kiev’in gece hayatı kadar görkemlidir. Bu şehirde samimiyet ve saygınlık oldukça ön plandadır.

Not: Kharkiv şehrinde nereleri görmeli. Bu yazımızı mutlaka okuyun:  Kharkiv Gezi Tavsiyeleri ve Gezilecek Yerler

Kharkiv’e gittiğimiz zaman bizleri nasıl bir şehir beklemekte, kharkiv gece hayatı fiyatları nasıl, kharkiv fiyatları ucuzmu uygunmu? Bu soruları yanıt olarak; Kharkiv şehri genelde pek turistik olmadığı için fiyatlarda da yükseklik bulunmamakta ve oldukça uygundur. Bunu da belirtmekte fayda var harkov gece hayatı yani Kharkiv’in gece hayatı yelpazesi Kiev kadar oldukça geniş değil. Bu şehirde o kadar lüks gece kulüpleri olmayabilir fakat gene de bazı kulüplerin standartları Kiev’in kulüplerine göre oldukça iyi diyebiliriz. Sizlerin peki bu gece kulüpleri hangisi ve nerede? Diye sorar olduğunuzu biliyorum işte sizlere sunduğumuz Kharkiv gece hayatının en iyi gece kulüpleri.

Kharkiv Gece Hayatı – Club Bolero

Elit ve en iyi kulüplerin başında yer alan Bolero ziyaretçilerine oldukça iyi vakitler geçirtebilecek bir ortam sunmakta. Club Bolero Kharkiv’de en çok tercih edilen kulüpler arasında yer almaktadır. Kharkiv’de gece kulüpleri çoğunlukla hepsi şehir dışında yer almaktadır. Yaklaşık olarak 15-20 dakikalık bir zamanda bu kulüplere ulaşabilirsiniz. Club bolero’da diğer kulüpler gibi şehrin hemen dışında yer almaktadır. Ziyaretçileri genelde elit ve oldukça samimi olan bu gece kulübünde sıkılmayacağınıza ve güzel vakit geçireceğinize eminiz. Bu kulübün ana bölümünde ünlü Dj’lere yer verilerek performansları sergilettirilir. Ayrıca  bir çok görsel sahneye de yer verilmektedir. Biraz daha sakin bir ortam arayan ziyaretçiler için de iki bölümden oluşmakta olan uzun bir barı mevcut. Bu barda harika kokteyller yer almaktadır. İçecek fiyatlarında ise yüksek rakamlar gözükmemekte ve oldukça uygun fiyattan ziyaretçilere sunulmaktadır.

Kharkiv Gece Hayatı – Panorama Lounge

Kharkiv’in en pahalı gece kulübü olan Panorama Lounge, yeni açılmasına rağmen ziyaretçiler tarafından oldukça güzel ilgi görmektedir. Bu kulüp genellikle birkaç bölümden tek oluşmakta ve konsepti oldukça iyidir. Acıktınız mı? Dert etmeyin sevdiklerinizle harika bir restoranda akşam yemeği yiyebilir ve iyi bir vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca karaoke bölümünde çılgınlar gibi şarkı söyleyebilir, bir birinden şahane kokteylleri barından bar bölümünde vakit geçirebilir veya gece kulübü bölümünde çılgınlar gibi eğlenebilirsiniz. Bu gece kulübünü ziyaret eden kişilerin genellikle maddi durumu ve yaş ortalaması yüksektir. Kharkiv’in gece kulüpleri genellikle reşit olmayan çocuklara yer verirken, bu kulüpte reşit olmayan hiçbir çocuğu göremezsiniz. Bir gece kulübünde reşit olmayan çocukların ne işi olabilir ki? Elbette eğlenebilirler fakat, ortam ve mekan kesinlikle uygun değildir. Bu konu hakkında lütfen yorumlarda görüşlerinizi belirtiniz.

Kharkiv Gece Hayatı – Misto Club

Biraz daha farklı konsept arayanlara göre bir gece kulübü diyebiliriz. Genel olarak eğlence kenti konseptiyle hizmet sunmakta olan Misto Club; içerisinde disko, kumarhane, gece kulübü, bowling gibi çeşitli bölümleri bulundurmakta. Farklılık ve bölüm açısından oldukça zengin bir Kharkiv gece kulübü. Bunların yanı sıra haftanın Perşembe ve Pazar günlerinde tema partileri de düzenlenmektedir. Kharkiv gece kulüpleri konusunda diğer kulüplere istinaden eşi benzeri olmayan eğlence ve çeşitli gösteleri, partiler gerçekleştirme konusunda oldukça iddialıdırlar. Bu kulübe gelen ziyaretçilerin maddi durumları genellikle orta seviylerdedir.

Sizlere Ukrayna Kharkiv gece kulüpleri ve gece hayatı hakkında bilgiler sunduk. Ukrayna ve Kharkiv hakkında detaylı bilgiler için diğer içeriklerimize de göz atın.

Check Also

alaçatı delikli koy

Alaçatı Delikli Koy Nerede? Nasıl Gidilir?

İzmir, Çeşme sınırları içerisinde yer alan Alaçatı Delikli Koy keşfedilmeyi bekleyen gizli bir hazine olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir