Kiev Gece Hayatı

Şuraya Atla

Son dönemlerde oldukça ilgi görmeye başlayan Ukrayna, gezginleri ve club hayatını sevenleri adeta mıknatıs gibi kendine çekiyor. Özellikle Ukrayna Kiev gece hayatı fiyatları merak edildiğinde oldukça düşük fiyatlarla karşılaşılmakta. Kiev de gece hayatı denildiğinde özellikle renkli mekanlar ve bir birinden şahane gece kulüpleri akla gelmektedir. Gece kulüplerinde ve barlarında sınır bilmeyen bir gece hayatı sürdürülen Kiev’de, kulüplerin dansçı kızları çılgın şovları ile adeta büyüleyici bir ortam yaratmakta. Ukrayna Kiev’de ki gece hayatlarını ziyaret ettiğiniz vakit oldukça büyüleyici bulacağınıza ve Kiev gece hayatına hayran kalacağınıza oldukça eminiz. Sizlere Kiev gece kulüpleri, publar, dans show kulüpleri hakkında oldukça faydalı bilgiler sunmak adına bu içeriği hazırladık. Kiev gece hayatı hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için bu içeriği tamamen okuyunuz.

Kiev’de akşam üzeri saat 18:00’dan itibaren gece hayatı başlamaktadır. Bu saat den itibaren gece kulüpleri ve barlar Kiev’de faaliyet göstermektedir. Kiev’de başka bulabileceğiniz eğlence tarzlarından olan Kiev ev partileri ve diskoları sizleri büyüleyecek.

İlginizi Çekebilir: Kiev Gezilecek yerler

Kiev eğlence hayatı nasıl?

Ukrayna Kiev’de eğlenmek ve kafa dağıtmak adına bulabileceğiniz bir birinden harika diskolar, barlar, özel kulüpler, home party (ev partileri) ve bir birinden harika özel hizmetler bulunmaktadır. Sıradanlığı öldürmek isteyen Kiev işletmecileri gece hayatına oldukça renkli işler yerleştirmişler. Sıradan bir kulüp ve diskodan sıkıldınız mı? O zaman Kiev’de bir birinden harika farklı konsepte sahip mekanları görebilirsiniz. Bu mekanlar içerisinde en çok rağbet ve ilgi görmekte olanlar medikal temalı bar, geyşa temalı gece kulübü ve playboy erkekleri konsepti  ile sadece bayanlara hizmet eden şahane gece kulüpleri yer almaktadır. Bunların dışında özel odalarda sizlere hizmet etmekte olan seksi kadınların yer aldığı ev partileri yani home party konseptli gece kulüpleri de bulunmaktadır. Şöyle rahatça yayılabileceğiniz ve içeceğinizi rahatlıkla içebileceğiniz partnerinizle 1 günlük bir vakit geçirebilirsiniz. Bu konsepte girl partner for one 1 day yani 1 günlük kız partner adını vermişler. Kiev’de farklı bulabileceğiniz bir konseptte sauna ve masaj temalı özel barlardır.

Kiev Gece Hayatı

Ukrayna Kiev denildiğinde elbette aklımıza hemen bir birinden harika mekanlar ve gece hayatı gelmektedir. Bu kadar eğlenceye ve yaşanılabilirlik açısından uygun fiyatlar dolayısıyla ziyaretçiler daima Kiev’e gelerek burada vakit geçirmekte. Kiev zengin mekan seçenekleri ile ziyaretçilerini sabaha kadara süren parti deneyimlerini yaşatmak için daima popülerliğini korumakta. Kiev’de gece hayatını yaşamak adına bir çok alternatif seçenek yer almakta. Bunların en başında ise oldukça ilgi görmekte olan gece kulüpleri geliyor. Gece biten eğlencelerden sıkıldınızmı? Kiev’de gece hayatı minumum sabah 06:00’a kadar sürmekte.

Kiev de Gece Hayatı Fiyatları

O kadar harika eğlence mekanlarına sahip olan bu şehirde gece hayatı fiyatları ne kadar? Diye sorduğunuzu biliyoruz. Kiev’i diğer ülkelere kıyaslarsak gece hayatı fiyatlarında oldukça düşük rakamlar ile karşılaşabilmekteyiz. Bu açıdan Kiev oldukça ilgi görmektedir. Şöyle güzel bir gece kulübünde sabaha kadar eğlenip sadece 200 TL civarı bir rakam ödeyip çıkış yapabilirsiniz. Ülkemizde 35 cc’lik bir viskiyi yüzlerce liradan açtırdığımız diskolardan ziyade Kiev de gece kulüplerinde 1 litrelik viskiyi yaklaşık 150 TL civarında açtırabilirsiniz. Ülkemizle kıyaslandığında gerçekten oldukça düşük fiyatlarda olduğunu gözden kaçırmıyoruz. Yaklaşık olarak 1 bardak içtiğiniz chivas regal içkisine tam olarak ödeyeceğiniz ücret 15 TL civarında olacaktır. Ayrı olarak gece kulüplerine giriş için ödeyeceğiniz fiyatlar 10 ila 30 TL arasında bir rakam olacaktır. Eğer sizlerde Kiev de gece hayatı yaşamak istiyorsanız sizlere iyi vakitler diler, bilgilenmek adına diğer içeriklerimize de  göz atmanızı rica ederiz.

Check Also

alaçatı delikli koy

Alaçatı Delikli Koy Nerede? Nasıl Gidilir?

İzmir, Çeşme sınırları içerisinde yer alan Alaçatı Delikli Koy keşfedilmeyi bekleyen gizli bir hazine olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir