Kışın Gidilecek Yerler İstanbul

Yaz aylarında olduğu gibi kış aylarını tatil için bekleyenler de vardır. Onlara güzel haberler vereceğim. Özellikle İstanbul da yaşayan kış tatili severler için kış aylarında rahat edebileceğiniz en güzel tatil yerler şu şekildedir;

 • İlk olarak İstanbul’a yakın bir noktada olan İzmit Kartepe özellikle kış aylarında İstanbul da yaşayanlar için tatil yapılacak en güzel yerlerden birisidir. Kartepe de çeşitli kayak sporlarının yanı sıra kış sporları yapabilirsiniz. Güzel otellerde konaklayabilirsiniz. Kartepe tatili için çeşitli kampanyaları takip ederek tatilinizi uygun fiyatlardan yapabilirisiniz. Kartepe’nin eşsiz doğası ile kış ayı birleştiğinde bol oksijenli çok eğlenceli bir yer olduğunu sizlere hatırlatmak isterim. Ulaşım açısından da ister kendi aracınızla isterseniz de toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşabilirsiniz. Toplamda 2 saatlik bir yolculuk ile buraya ulaşabilirsiniz.

  kartepe
  kartepe
 • İstanbul da yaşayanlar için kış aylarında gidilecek en güzel yerlerden olan Bolu dağı hakkında sizlere bilgi vereyim İstanbul’a 4 saatlik uzaklıkta bulunan Bolu dağında kayak ve kış sporları yapabilirsiniz. İsterseniz otellerde isterseniz de kamp kurarak güzel bir kış tatili yapabilirsiniz. Kış turizmi için oldukça gelişmiş olan Bolu gelişmiş imkanlara sahip olup kışın kafa dinleyebileceğiniz en güzel yerlerden birisidir.

  bolu kayak
  bolu kayak
 • İstanbul Şile köyleri İstanbul’un doğa güzellikleri ile kış ayının en güzel notasının olduğu yerlerden olan Şile tamda kış aylarında tatil yapılacak yerlerin başında gelir. Özellikle kış aylarında köylerde bulunan kiralık evler ve tatil köylerini tercih ederek huzur dolu, doğa ile iç içe güzel bir kış tatil yapabilirsiniz. Hem günübirlik işlerinizi halledersiniz hem de tatil yaparsınız bu şekilde bir tatil planlayan için mutlaka Şile’yi unutmaması gerekmektedir.sile-sakligol-ziyaretci-saatleri
 • Çatalca köyleri: Çatalca da bulunan köylerde güzel ve sakin bir kış tatili yapabilmeniz için oldukça uygundur. İstanbul’a hem çok yakın hem çok uzak olan Çatalca köylerinde günlük evlerden kiralayarak güzel bir kış tatili yapabilirsiniz. Doğa yürüyüşleri ve çeşitli kış sporları yapabilirsiniz.

Değerli İstanbullular İstanbul da yaşayan ve kış tatili planlayanlar için İstanbul’a yakın noktalarda bulunan çeşitli güzellikleri sizler için derledim umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir. İstanbul da ve diğer şehirlerimiz de buluna en güzel kış tatil yerleri ile ilgili detaylı bilgi ve çeşitli görseller için bizi takip etmeye devam ediniz. Herkese iyi eğlenceler dilerim.

www.uzungoltur.net

uzungoltur
uzungoltur hakkında 523 makale
Seyahat için doğmuş olmasından mıdır bilinmez kırkı çıkar çıkmaz Ankara havaalanından uçağa binerek ilk seyahatini yaptı. Çocukluk yıllarında ailesinin görevi gereği spor kafileleri ile birlikte Türkiye’nin dört bir yanına seyahat etti. 15 yaşına gelmeden Denizli Pamukkale’den, Antalya Aspendos’a, Nevşehir Avanos’dan, Konya’da Mevlana Türbesi’ne, Peribacaları’ndan Erzurum’a, Erzincan’a, Kayseri’den Amasya’ya Kral Mezarları’na, Eskişehir’den Gemlik’e, İstanbul’dan Çanakkale savaş alanlarına kadar bir çok yeri görme şansını yakaladı. 11 yaşında Mevlana Müzesi’nden aldığı not defterine kurşun kalemle düştüğü ilk seyahat notları ve seyahatler sonrasında eve dönüş ile yaşadığı hüzünler o günlerden aklında kalanlardır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*