Kısırkaya Köyü Plajı-Nerede?-Nasıl Gidilir?-Giriş Ücreti-Ziyaret Saatleri

Sıcak yaz aylarının vazgeçilmezi olan sahiller insanların huzur buldukları en güzel yerlerdendir. Özelikle halk plajları yaz aylarında çok kalabalık olmaktadır. İstanbul da bulunan halk plajları arasında en sakinlerinden olan Kısırkaya köyü halk plajından sizlere bahsetmek istiyorum. İstanbul’un Sarıyer ilçesi Kısırkaya köyünde bulunan plaj normal bir halk plajı özelliklerini taşımaktadır. Fakat İstanbul da ki diğer halk plajlarına bakarsanız buranın daha sakin olduğunu göreceksiniz. Kısırkaya köyü halk plajının içerisinde çok fazla sosyal imkan yok ama kendi imkanlarınız ile burada sakin ve huzurlu zaman geçirebilirsiniz. Ulaşım olarak genelde trafiğe takılmadan ulaşabilirsiniz. Etrafta başka plajlarda bulunmakta isteğinize göre onları da tercih edebilirsiniz. Lafı çok fazla uzatmadan sizlere Kısırkaya köyü halk plajına ulaşım ve diğer önemli bilgileri aktarayım.

Kısırkaya Köyü Halk Plajına Nasıl Gidilir?

Kısırkaya köyü halk plajına en kolay ulaşım şekilleri aşağıdaki gibidir.

Toplu taşıma araçları ile ulaşım şekilleri: İlk olarak Sarıyer’e geldikten sonra ilçeden hareket eden Kısırkaya Köyü minibüsleri yada Hacıosman’dan kalkan 152 hat numaralı otobüslere binerek kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Özel araç ile ulaşım şekilleri: Özel araç ile gelecek olanların Sırasıyla Sarıyer -Kilyos yoluna girdikten sonra yeşil vadiyi geçiniz ve dört yoldan düz devam ederek Kısırkaya köyüne ulaşabilirsiniz. Bunlara ek olarak aşağıda eklemiş olduğum harita üzerinden de direk olarak yol tarifi isteyebilirsiniz.

Kısırkaya Köyü Halk Plajı Giriş Ücreti ve Ziyaret Saatleri

Bu plajın en güzel yanlarından birisi de ücretsiz olmasıdır.İçeride ki büfe ve diğer yerlerden alışveriş yapmanız durumunda ödeme yapmanız gerekmektedir ama plaja giriş ücretsizdir. Ziyaret saatleri ise serbest istediğiniz zaman gidebilirsiniz. Hatta isterseniz çadır da kurabilirsiniz.

Evet değerli İstanbullular İstanbul da yaz ayları oldukça zordur bu bağlamda sizlere biraz yardımcı olmak amaçlı Sarıyer de bulunan Kısırkaya köyü halk plajından bahsettik. İstanbul da bulunan diğer plajlar için bizi takip etmeye devam ediniz. Aşağıda Kısırkaya köyü halk plajı ile ilgili çeşitli görsellere ulaşabilirsiniz. Ayrıca soru ve görüşlerinizi yorumlar üzerinden bizlere iletebilirsiniz. Herkese iyi eğlenceler dileriz.

Kısırkaya Köyü Halk Plajı Resimleri

 

Check Also

kemerburgaz kent ormanı giriş ücreti

Kemerburgaz Kent Ormanı Giriş Ücreti? Nerede, Nasıl Gidilir?

2019 yılı itibariyle resmi olarak İstanbul’da açılışı gerçekleştirilen Kemerburgaz Kent Ormanı, Eyüp Sultan Kemerburgaz bölgesinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir