Ana Sayfa » GEZİLECEK YERLER » Antalya » Naturland Vacation Club In Eco Park- Nerede? Nasıl Gidilir? Giriş Ücreti? Yol Tarifi
Naturland Vacation Club In Eco Park
Naturland Vacation Club In Eco Park

Naturland Vacation Club In Eco Park- Nerede? Nasıl Gidilir? Giriş Ücreti? Yol Tarifi

Antalya’nın yeni incilerinden olan Naturland Vacation Club In Eco Park hakkında detaylı bilgi ve görseller için makalemizi okuyunuz.

Harika plajlarıyla ünlü turizmin başkenti  Antalya ’dan yine sizlere harika bir plajdan bahsedeceğim. Antalya’nın Kemer ilçesinde bulunan Naturland Vacation Club In Eco Park Antalya’nın son yıllarda turizme can vermek için hazırlanan en büyük projelerden birisidir. Naturland Vacation Club In Eco Park özellikle yabancı turistlerin çok fazla dikkatini çekmektedir. Avrupa tarzı bütün imkanları ve sosyal imkanlarını içerisinde barındıran Naturland Vacation Club In Eco Park kısa zamanda hem yerli turistler tarafından benimsenmiş hemde yabancı turistlerin dikkatini çekmeyi başarmıştır.  Naturland Vacation Club In Eco Park dünyada örneği çok fazla yoktur meşhur şehirlerde dünyada 10 tane falan bulunmaktadır. Naturland Vacation Club In Eco Park içerisinde hayvan barınağı gibi artı olarak olanaklarda bulunmaktadır evcil hayvanı ile gelen turistler gönül rahatlığı ile hayvanlarını barınağa bırakıyor. İçerisinde otel, restoran, kafe, disko, bar gibi ve bir çok daha fazla imkan bulunmaktadır. Naturland Vacation Club In Eco Park her şey dahil olarak içeriye müşteri almaktadır.

Naturland Vacation Club In Eco Park’a Nasıl Gidilir? Giriş Ücreti?

Naturland Vacation Club In Eco Park Antalya’nın kemer ilçesinde bulunmaktadır. Havaalanına giden dolmuşlar ile buraya ulaşabilirsiniz ya da direk olarak aşağıda konum bilgisi paylaştım direk olarak yol tarifi isteyebilirsiniz. Giriş Ücreti Ne kadar;  Çift Kişilik Oda: 60-75 TL (Kişi Başı) Tek Kişilik Oda: 90-180 TL Ücretsiz Aktiviteler mevcuttur.

OKUMALISIN  Atatürk Orman Çiftliği-Nasıl Gidilir?-Ziyaret Saatleri

 

Naturland Vacation Club In Eco Park Resimleri

Naturland Vacation Club In Eco Park Videosu

Check Also

kemer merkez doğu halk plajı

Kemer Merkez Doğu Halk Plajı Nerede? Nasıl Gidilir? Giriş Ücreti ve Ziyaret Saatleri

Şuraya Atla Kemer Merkez Doğu Halk PlajıKemer Merkez Doğu Halk Plajı Nerededir? Nasıl Gidilir?Kemer Merkez …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir