park-asya-piknik-alani-nerede

Park Asya Piknik Tesisleri-Nerede-Nasıl Gidilir-Ziyaret Saatleri-Kahvaltı Fiyatları

Şuraya Atla

Doğal ve nezih bir İstanbul mekanlarından birisi olan Park Asya hakkında detaylı bilgi için makalemizi okuyunuz.

İstanbul’un incilerinden olan Park Asya piknik alanı İstanbul’un Beykoz ilçesinde yaklaşık olarak 11000 m2 alan içerisinde kurulmuştur. 2013 yılında halka açık olarak hizmete girmiştir. Park saya insanların serin ve gölgeler altında pikniklerini yapabilmeleri için çeşitli ağaçlar ile süslenmiştir. Yaklaşık olarak aynı anda 2000 kişiye hizmet verebilecek şekilde yapılmıştır. Park asya tesislerinden düğün ve nişan gibi organizasyonlarınızı da yapabilmeniz mümkündür. Bunun yanında park Asya tesisleri içerisinde et ve tavuk ürünlerinde satın almanız mümkündür. Ayrıca doüğa içerisinde spor yapabilir çeşitli eğlenceli oyunlar oynayabilirsiniz. Orada bir çok imkan bulunmaktadır hem doğa içinde hemde her şeye çok yakın eğlenceli vakitleri kaçırmamanızı sizlere öneririm.Burada yapabileceğiniz çeşitli aktiviteler şu şekildedir: Et mangal keyfi yapabilirsiniz. İsterseniz etleri buradan satın alabilir isterseniz de etleri dışarıdan getirebilirsiniz mangalı oradan sizlere yakıp getiriyorlar, İkinci olarak Köy kahvaltısı yapabilirsiniz. Çeşitli köy ürünlerinden doğa içerisinde enfes bir köy kahvaltısı yapabilirsiniz.  Bunlara ek olarak tatlı çeşitlerinden sipariş edebilir mangal keyfinin üzerinde birde tatlı yiyebilirsiniz. Lafı çok fazla uzatmadan sizlere Park Asya piknik alanı ile ilgili ulaşım, fiyatlar gibi diğer önemli bilgileri paylaşayım.

Park Asya Piknik, Kahvaltı  Ve Mangal Fiyatları

İstanbul da en güzel piknik alanlarından birisi olan Park Asya piknik alanında fiyatlar şu şekildedir:

Kahvaltı Fiyarları: Hafta İçi Serpme Kahvaltı: 25 – 30 TL. Hafta Sonu Açık Büfe Kahvaltı: 25 – 35 TL. Mangal Fiyatları: Tavuk Mangal Menü 30 – 40 TL. Karışık Mangal Menü 35 – 45 TL. Et Mangal Menü 40 – 55 TL.

Park Asya Piknik Nerede Nasıl Gidilir ?

Park asyaya kolayca ulaşabilmeniz için aşağıda gerekli olan verileri gireceğim aynı zamanda park asya ile ilgili detaylı bilgi alabilmeniz açısından iletişim numaralarını da aşağıda paylaşıyorum.

Adres : Beykoz Cad. Polonezköy yolu üzeri No:48 Cumhuriyet Köyü / Beykoz / İstanbul Telefon : 0216 434 89 81 — Gsm : 0532 610 91 59 — 0532 271 39 98 Nasıl Gidilir ?

Avrupa Yakasından gidenler için F.S.M köprüsünü geçince Kavacık Sapağından Çıkılarak Acarlar Sitesi Önünden Polonez köy yolu takip edilir ve Polonez köy ün 6 km İlerisi Cumhuriyet Köye ulaşabilirsiniz. Anadolu Yakasından gidenler için Şile otobanından gelirken Taşdelen sapağından çıkılarak Alemdağ ulaşıp oradan Reşadiye istikametine giderken 5 Km Sonra Cumhuriyet Köye ulaşabilirsiniz.Yukarıdaki verileri kullanarak kolayca park asyaya ulaşabilirsiniz bunun yanında park asyaya ulaşabilmeniz içi aşağıda harita ekledim harita üzerinden direk olarak yol tarifi isteyebilirsiniz.

Evet değerli piknikçiler İstanbul da nezih ve sakin bir ortamda piknik yapabilmeniz için sizlere en güzel piknik alannın dan bahsettim. İstanbul da bulunan diğer piknik alanları ile ilgili detaylı bilgi ve görseller için bizi takip etmeye devam ediniz. Aşağıda Park Asya piknik alanı ile ilgili çeşitli görselleri bulabilirsiniz. Soru ve görüşlerinizi yorumlar üzerinden bildirebilirsiniz. Herkese iyi eğlenceler dilerim.

Park Asya Piknik Alanı Resimleri

Check Also

kemerburgaz kent ormanı giriş ücreti

Kemerburgaz Kent Ormanı Giriş Ücreti? Nerede, Nasıl Gidilir?

2019 yılı itibariyle resmi olarak İstanbul’da açılışı gerçekleştirilen Kemerburgaz Kent Ormanı, Eyüp Sultan Kemerburgaz bölgesinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir