Rize Gezilecek Gezilip Görülecek Yerler

Rize Karadeniz bölgemizde bulunan yeşillikler ve mavilerin diyarıdır. Rize de doğaya en ince detayına kadar doymanız mümkündür. Rize de mutlaka gezmeniz gereken yerleri aşağıda sizler iççin sıraladım.

RİZE AYDER YAYLASI

  • Rize ayder yaylası ülkemizde bulunan ünlü yaylalarımızdan bir tanesidir. Fakat hiç doğallık yönünden bozulmadan insanlara doğallık ve güzellikleri sunmaktadır. Rize ayder yaylası hakkında detaylı bilgi ve görsellerin yanı sıra Rize aydere nasıl gidilir? gibi sorularınızın yanıtlarını Rize ayder yaylası makalemizi mutlaka okuyunuz.

RİZE ZİRAAT BOTANİK ÇAY BAHÇESİ

RİZE GÜNEYSU KIBLE DAĞI

  • Rize geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan güneysu ilçesinin zirvesinde bulunan harika bir cami ve mersiye alanları için mutlaka gitmeniz gereken yerlerden bir tanesi de Rize kıble dağıdır. Rize kıble dağına nasıl gidilir? ve Rize kıble dağı hakkında daha detaylı bilgiler için mutlaka Rize kıble dağı makalemizi okuyunuz.

Evet arkadaşlar Karadeniz’in incilerinden olan Rize ye gelipte gezmeniz gereken yerleri sizler için sıraladım. Gezilecek yerlerin hakkında daha detaylı bilgi ve görseller için makalelerimiz’i okumanızı mutlaka sizlere öneriyorum

Check Also

Çamlıhemşin-Nerede?-Nasıl Gidilir?-Konaklama-Yeme İçme

Karadeniz’in incilerinden olan Rize ilinin en güzel yerlerinden olan Çamlıhemşin yemyeşil doğası her karesi huzur …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir