Şile Ağva Bungalow Evleri

Şile Saklı Göl Konaklama-Oteller-Fiyatları-Bungalov

İstanbul’un en gözde mekanlarında birisi haline gelen şile saklı göl gelen ziyaretçileri adeta büyülemektedir. Özellikle hafta sonları oldukça fazla ziyaretçi gelmektedir. Gelen ziyaretçilerin bir çoğu burada konaklamak istiyor bu nedenle sizlere konaklama hakkında bilgi vermek için bu makalemizi hazırladık.

Öncelikle Saklı göl Şile Karamandere köyünde bulunmaktadır. Şile saklı gölün içerisinde ve köyün içerisinde herhangi bir otel veya pansiyon yoktur. Fakat Saklı göl şehir merkezine oldukça yakındır. Yine çevrede konaklaya bileceğiniz bir çok otel, tatil köyü, pansiyonlar ve bungalov evler bulunmaktadır. Buralarda konaklama imkanına sahipsiniz. Sizlere önerim konaklayabileceğiniz otelleri belirledikten sonra en az bir hafta önce rezerve yaptırmanızdır aksi halde yer bulamayabilirsiniz. Şehir merkezine yakın noktalarda bungalov evler ve ahşap otellerde bulabilirsiniz. Ayrıca köylüler tarafından köy evleri de günlük kiralık olarak kiralamaktadır onuda İnternet üzerinden saklı göl günlük kiralık ev olarak aradığınızda ulaşabilirsiniz.

Saklı göl de ve çevresinde günlük konaklama ücretleri ise şu şekildedir: otel ve pansiyonlar ortalama olarak günlü 100 ile 200 TL arasında, köy evleri ve bungalov evler ortalama olarak günlük 150 ile 300 TL arasında değişiklik göstermektedir. Fiyatlar mevsimsel olarak ve hafta içi- hafta sonu olmak üzere çeşitli nedenlerden dolayı değişiklik göstermektedir. Daha uygun fiyatlar ile konaklama imkanına sahip olmanız için büyük otel ve turizm firmalarının dönemsel kampanyalarını ve anlaştığı otelleri tercih edebilirsiniz. Köy evleri için böyle bir imkanınız yok fakat ev sahiplerini direk arayarak biraz pazarlık yapma imkanına sahipsiniz.

Şile Saklı Göl Uygun Otel ve Ev Bulma

Saklı göl ve çevresinde daha uygun fiyatlar ile konaklaya bilmeniz için ilk olarak tarihinizi belirleyip en az bir ay önce rezervasyon yaptırmalısınız son dakika yaptırılan rezervasyonlar için hem yer bulamama riskiniz hemde tavan fiyattan konaklama riskiniz vardır. Büyük turizm firmalarının kampanyalarını ve anlaşmış olduğu otelleri takip etmenizi sizler öneririm bu şekilde daha uygun fiyatlar ile konaklayabilirsiniz. Ayrıca köy evlerinde kalmayı da düşünüyorsanız sahibinden kiralık köy evlerine ulaşmanızı sizlere öneriyorum.

Evet değerli tatilciler Saklı göl konaklama hakkında sizlere bilgi vermeye çalıştım umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir. Şile Saklıgöl hakkında daha detaylı bilgi için aşağıda linke tıklayabilirsiniz. İstanbul ve diğer gezilecek yerler için daha detaylı bilgi almak isterseniz web sitemizde bulunan diğer makalelere göz atmanızı sizlere öneririm.

Saklı Göl Hakkında Detaylı Bilgi: http://uzungoltur.net/sile-sakligol-nerede-nasil-gidilir-yol-tarifi.html

Check Also

alaçatı delikli koy

Alaçatı Delikli Koy Nerede? Nasıl Gidilir?

İzmir, Çeşme sınırları içerisinde yer alan Alaçatı Delikli Koy keşfedilmeyi bekleyen gizli bir hazine olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir