Şile Saklı Göl Konaklama-Oteller-Fiyatları-Bungalov

Şile Ağva Bungalow Evleri

İstanbul’un en gözde mekanlarında birisi haline gelen şile saklı göl gelen ziyaretçileri adeta büyülemektedir. Özellikle hafta sonları oldukça fazla ziyaretçi gelmektedir. Gelen ziyaretçilerin bir çoğu burada konaklamak istiyor bu nedenle sizlere konaklama hakkında bilgi vermek için bu makalemizi hazırladık.

Öncelikle Saklı göl Şile Karamandere köyünde bulunmaktadır. Şile saklı gölün içerisinde ve köyün içerisinde herhangi bir otel veya pansiyon yoktur. Fakat Saklı göl şehir merkezine oldukça yakındır. Yine çevrede konaklaya bileceğiniz bir çok otel, tatil köyü, pansiyonlar ve bungalov evler bulunmaktadır. Buralarda konaklama imkanına sahipsiniz. Sizlere önerim konaklayabileceğiniz otelleri belirledikten sonra en az bir hafta önce rezerve yaptırmanızdır aksi halde yer bulamayabilirsiniz. Şehir merkezine yakın noktalarda bungalov evler ve ahşap otellerde bulabilirsiniz. Ayrıca köylüler tarafından köy evleri de günlük kiralık olarak kiralamaktadır onuda İnternet üzerinden saklı göl günlük kiralık ev olarak aradığınızda ulaşabilirsiniz.

Saklı göl de ve çevresinde günlük konaklama ücretleri ise şu şekildedir: otel ve pansiyonlar ortalama olarak günlü 100 ile 200 TL arasında, köy evleri ve bungalov evler ortalama olarak günlük 150 ile 300 TL arasında değişiklik göstermektedir. Fiyatlar mevsimsel olarak ve hafta içi- hafta sonu olmak üzere çeşitli nedenlerden dolayı değişiklik göstermektedir. Daha uygun fiyatlar ile konaklama imkanına sahip olmanız için büyük otel ve turizm firmalarının dönemsel kampanyalarını ve anlaştığı otelleri tercih edebilirsiniz. Köy evleri için böyle bir imkanınız yok fakat ev sahiplerini direk arayarak biraz pazarlık yapma imkanına sahipsiniz.

Şile Saklı Göl Uygun Otel ve Ev Bulma

Saklı göl ve çevresinde daha uygun fiyatlar ile konaklaya bilmeniz için ilk olarak tarihinizi belirleyip en az bir ay önce rezervasyon yaptırmalısınız son dakika yaptırılan rezervasyonlar için hem yer bulamama riskiniz hemde tavan fiyattan konaklama riskiniz vardır. Büyük turizm firmalarının kampanyalarını ve anlaşmış olduğu otelleri takip etmenizi sizler öneririm bu şekilde daha uygun fiyatlar ile konaklayabilirsiniz. Ayrıca köy evlerinde kalmayı da düşünüyorsanız sahibinden kiralık köy evlerine ulaşmanızı sizlere öneriyorum.

Evet değerli tatilciler Saklı göl konaklama hakkında sizlere bilgi vermeye çalıştım umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir. Şile Saklıgöl hakkında daha detaylı bilgi için aşağıda linke tıklayabilirsiniz. İstanbul ve diğer gezilecek yerler için daha detaylı bilgi almak isterseniz web sitemizde bulunan diğer makalelere göz atmanızı sizlere öneririm.

Saklı Göl Hakkında Detaylı Bilgi: http://uzungoltur.net/sile-sakligol-nerede-nasil-gidilir-yol-tarifi.html

uzungoltur
uzungoltur hakkında 523 makale
Seyahat için doğmuş olmasından mıdır bilinmez kırkı çıkar çıkmaz Ankara havaalanından uçağa binerek ilk seyahatini yaptı. Çocukluk yıllarında ailesinin görevi gereği spor kafileleri ile birlikte Türkiye’nin dört bir yanına seyahat etti. 15 yaşına gelmeden Denizli Pamukkale’den, Antalya Aspendos’a, Nevşehir Avanos’dan, Konya’da Mevlana Türbesi’ne, Peribacaları’ndan Erzurum’a, Erzincan’a, Kayseri’den Amasya’ya Kral Mezarları’na, Eskişehir’den Gemlik’e, İstanbul’dan Çanakkale savaş alanlarına kadar bir çok yeri görme şansını yakaladı. 11 yaşında Mevlana Müzesi’nden aldığı not defterine kurşun kalemle düştüğü ilk seyahat notları ve seyahatler sonrasında eve dönüş ile yaşadığı hüzünler o günlerden aklında kalanlardır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*