Suma Plajı
Suma Plajı

Suma Plajı-Nerede?-Nasıl Gidilir?-Giriş Ücreti-Ziyaret Saatleri

Şuraya Atla

Karadeniz’in kıyısında Gümüşdere de bulunan eşsiz bir plajdan sizlere bahsetmek istiyorum. Oldukça büyük bir arazi üzerinde kurulmuş olan plajın içerisinde bir çok imkan bulunmaktadır. Plaja ait otopark, zemin kaplı eğlence alanı, oyun alanları, restoran ve kafeterya bulunmaktadır. Plaj kumları altın sarısı olup oldukça güzeldir. Ayrıca orman içerisinde piknik alanı da bulunmaktadır. Toplamda 23 dönüm arazi üzerine kurulmuştur yani bir gününüzü ayırıp oldukça eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Plajın içerisinde İnternet hizmeti gibi hizmetlerde bulunmaktadır. Ayrıca çeşitli su sporlarının yanı sıra ATV turlarına da katılabilirsiniz.

Suma Plajına Nasıl Gidilir?

Ulaşım olarak oldukça kolay bir yerdedir toplu taşıma araçları ile gitmek isterseniz Sarıyer merkezden Kilyos Gümüşdere mahallesinden geçen dolmuş ve otobüslere binerek kolayca ulaşabilirsiniz. Özel araç ile ulaşım için ilk olarak Sarıyer-Kilyos-Gümüşdere tabelalarını takip ederek kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Bunun dışında aşağıda eklemiş olduğum harita üzerinden direk olarak yol tarifi isteyebilirdiniz.

Suma Plajı Giriş Ücreti ve Ziyaret Saatleri

Suma plajına giriş ücretleri Hafta İçi: 30 TL /Hafta Sonu ise: 45 TL şeklindedir. Ziyaret saatlerine değinecek olursak gün içerisinde ziyaret edebilirsiniz.

Değerli İstanbullular sıcak yaz aylarında oldukça eğlenceli vakit geçirebileceğiniz en güzel plajlardan birisi olan Suma plajı hakkında sizlere bilgi vermeye çalıştım umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir. Suma plajı ile ilgili merak ettiklerinizi ve sormak istediklerinizi yorumlar üzerinden bizlere iletebilirsiniz. İstanbul da diğer eğlenceli plajlar ile ilgili merak ettikleriniz için bizi takip etmeye devam ediniz. Aşağıda Suma plajı ile ilgili çeşitli görsellere ulaşabilirsiniz. Herkese iyi eğlenceler dileriz.

Suma Plajı Resimleri

Check Also

kemerburgaz kent ormanı giriş ücreti

Kemerburgaz Kent Ormanı Giriş Ücreti? Nerede, Nasıl Gidilir?

2019 yılı itibariyle resmi olarak İstanbul’da açılışı gerçekleştirilen Kemerburgaz Kent Ormanı, Eyüp Sultan Kemerburgaz bölgesinde …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir