Tayland Gece Hayatı

Tayland gece hayatı görkemli ve muazzam konseptleriyle tatilcilerini adeta kendine çekmekte. Gezi Hub olarak bu içeriğimizde sizlere Tayland geceleri hakkında bir birinden harika bilgiler sunarak, Tayland Bangkok gece hayatı, Tayland Phuket gece hayatı ve Tayland Pattaya gece hayatı serüvenine sürükleyeceğiz. Bu şehirlerin mekanları bir birinden farklı ve oldukça eğlenceli. Özellikle Taylandlı kadınlar konusunda bir çok şeyede dikkat etmenizi vurgulayacağız. Haydi Tayland gece hayatı yazısı içeriğimize başlayalım.

Lütfen dikkat: 18 yaşından küçük bireylerin lütfen bu içeriği okumamaları önemle rica olunur. İçerikte sunulacak olan Tayland gece kulüpleri Go Go barları ve sahil partilerini yaşınız için uygun görmemekteyiz.

Tayland gezi fikirleri ve rehberi içerikli MAKALEMİZE mutlaka bakın.

Güzel bir ülke olan Tayland’da genellikle bütün bölgelerden gece hayatı oldukça renkli ve bir o kadar görkemlidir diyebiliriz. Tayland Gece Hayatı’nda canlı müzik guruplarından, gece kulüplerine kadar bir çok farklı konsepte eğlence türleri mevcutdur. Tayland geceleri şimdiye kadar gördüğünüz en çılgın eğlenceye ev sahipliği yapıyor diyebiliriz.

Gogo Barlar Nedir?

Açıkçası oldukça ilginç olan bu eğlence türü çoğu kişiye farklı, çoğuna eğlenceli, çoğuna ürkütücü gelsede bizler için bir hayli şaşırtıcı diyebiliriz. Thaili kadınların cinsel organlarından çıkarmakta olduğu çeşitli cisimlerle ziyaretçilere şov sergiledikleri bir eğlencedir. Bu cisimler genellikle jilet, kuş, pinpon topu gibi farklı cisimlerdir. Merak gidermek açısından bir defalığa mahsus gitmek isteyebilirsiniz fakar bundan nasıl bir eğlence alındığına dair çoğu ziyaretçinin karamsar olduğunu söyleyebiliriz. Gogo bar giriş ücreti yaklaşış olarak 300 ila 500 Baht arasında değişmektedir. Baht, Tayland’ın para birimidir. Verilen ücrete çoğunlukla 1 adet alkolde dahil olmaktadır. Ara ara şovmen kızlar ziyaretçileri pistlere kaldırabilmektedir. Bu konuda bir teklif alabileceğinizden dolayı şaşırmamanız gerekir. Ha elbette yaptıkları şovu sizlerden talep etmeyecekler bunu da ekleyelim. Sadece elinize bir balon tutuştururlar ve bir şovmen kadın cinsel organından size ok fırtlatırarak balonu patlatır. Gerçekten oldukça görkemli bir ülke olduğuna anlattıkça kanaat getiriyoruz.

Ladyboylar Nedir?

Geldik işin bir ilginç tarafına daha. Tayland gece hayatı turumuzda bu içeriğimizde anlatacağımız Ladyboylar sizleri bir hayli şaşırtacaktır. Hiç hayatınızda “Dünyanın en güzel kadınları Pattaya erkekleridir” diye bir cümle veya söz duydunuzmu? Bu kelimelerin sahibi Thai’li trans bireylerdir.

Tayland’da yaşamına erkek olarak başlayıp, belli başlı ameliyatlardan sonra kadın cinsiyetine geçen bireylere Ladyboy denilmektedir. Bu ülkede oldukça iyi saygı görmekteler ve tatil beldelerinin bir çoğuna düzenledikleri özel dansları ile kendilerine hayran bırakıyorlarmış mış, tabi biz demiyoruz. Sizlere en başta demiştik oysaki Tayland geceleri ve Tayland gece hayatı oldukça farklı, bir o kadar da çılgın!

Tayland Gece Hayatı İçin Hangi Şehirlere Gidilir, En iyi Tayland Geceleri Nerelerdedir?

Özellikle sizlere ilk durağınız olması gereken Pattaya’yı önerebiliriz. Pattaya gece hayatının tek kötü yanı küçük yaştaki çocukların sex işçiliğinde çalışmasıdır. Bir diğer önerebileceğimiz ve gece hayatı konusunda sizleri büyüleyecek şehir elbette Bangkok olacaktır. Bangkok gece hayatı oldukça renkli ve eğlenceli olacaktır. Üçüncü önerimiz ise kesinlikle Phuket yönünde olacaktır. Gerçekten Phuket gece hayatı konusunda oldukça güzel.

Tayland Bangkok Gece Hayatı Nasıl?

Bangkok’un geceleri görkemlidir, renklidir ve bir o kadar da eğlencelidir. Şehirin bir birinden harika mekanları ve farklı konseptleri mevcut. Melekler şehri diye adlandırılan Bangkok’da bütün ziyaretçilerin tıklım tıklım uğradığı Khao San Road bu ülkede eğlence konusunda zirvede diyebiliriz. Burada canlı müzik eğlencesinden, renkli gece kulüplerine, masaj salonlarına ve harika alışverişler yapabileceğiniz dükkanlardan,  restoranlara kadar bir çok işletme mevcut. Gece 11’den sonra sokağı gece baykuşları sararak eğlenceli vakitler geçirmekte. Sokak yemekçilerinden güzel ziyafetler çekmeyi de unutmayın.

Bangkok gece hayatının en iyi gece kulüplerinin konumu çoğunlukla Sukhumvit civarında bulunmakta. Bu alan Khao San Road’a yaklaşık olarak 10 km. civarında bir uzaklığa sahip. Bu bölgede bulunan Bangkok diskoları ve gece kulüpleri ise aşağıdadır;

 • Beam ve Glow
 • Insanity
 • Levels Club&Lounge

Bu alanın dışında bulunan bölgelerde faaliyet gösteren bir diğer gece kulüpleri ise aşağıda bulunmaktadır;

 • Route 66
 • Ce La Vi
 • Onyx

Tayland Pattaya Geceleri ve Pattaya Gece Hayatı Nasıldır?

Evet Tayland gece hayatı konusunda en renkli olan şehir ise Pattaya’dır. Bu şehir gerçekten de magazinlerde ve diğer mecralarda gördüğünüz, duyduğunuz gibi ülkenin adeta seks turizmi konumuna sahiptir. Balayı yapacak olan çiftlerimizin kesinlikle burayı tercih etmemesi önerilmektedir.

Yukarıda da belirtmiş olduğum gibi Pattaya’da sokaklarda gezerseniz, küçük yaştaki kız çocukların kendilerinden yaşlarca büyük insanlarla el ele tutuşup, cinsel yaklaşımlarda bulunduğuna şahit olabilirsiniz. Gerçekten iğrençlik dolu bir durum ve Tayland yönetiminin bu duruma nasıl el atmadığı da hayret verici.

Pattaya gece hayatı konusunda gerçekten iyi sayılır diyebiliriz. Eğlencelidir, güzeldir ve zaman öldürebileceğiniz bir şehirdir. Bu şehirin kalbi tam olarak Pattaya Walking Street’de atmakta diyebiliriz. İşin komik tarafı insanlar arasında bu yer erkeklerin çoğunlukla taciz saldırılarına uğradığa bir yer olarak anılır. Şayet hakkını yemeyelim bir birinden harika gece kulüplerine de sahiptir.

Sizlere önerebileceğimiz Pattaya gece kulüpleri ise şu şekilde;

 • Lima Lima (Bu mekan en önemli ve kaliteli konuma sahip)
 • Mixx Disco
 • Insomnia

Tayland Phuket Gece Hayatı

Bu şehirde konumunuz nerede olursa olsun güzel bir eğlence geçirmek ve Tayland gece hayatını sonuna kadar yaşamak istiyorsanız, tercihiniz Patong civarında Bangla Road olmalıdır. Yürüyeceğiniz 500 metrelik bir yolun sadece gece kulübü, gogo bar, canlı müzik, disco gibi mekanlardan oluşacağını düşünün. Bu sebeple Phuket civarında eğlencenin doruklarına kadar ulaşacağınız bölge Bagla Road olacaktır. Phuket gece hayatı sizleri büyülemekten ziyade hayran bırakacaktır. Phuket geceleri eğlencenin zirvesinde yer almakta.

Gezginlere önerebileceğimiz Phuket gece kulüpleri ise şu şekilde olacaktır;

 • Seduction
 • Illusion
 • White Room
 • Tiger

Tayland’da Dikkat Edilmesi Gerekenler! Kadınlara Dikkat Edin

Gezdik, gördük , eğlendik, yedik ve içtik elbette Tayland gece hayatı konusunda az da olsa bilgi sahibi olabildik sizlerle birlikte. Yada şimdiden uçak biletini ayarlamaya çalışanlar olmuş olabilir. Velhasıl şimdi sizlere yazacağımız birkaç kurala kesinlikle dikkat edin.

 • Korunmasız ilişkilerden kesinlikle uzak durun. Unutmayın bu insanların hayatı sandığınızdan daha renkli olabilir. Partnerinize kesinlikle güvenmeyin.
 • Herşeyin fiyatını daima sorun ve fiyat konusunda emin olmadıklarına evet demeyi unutun.
 • Size karşı iyimser bir tavır sergileyen, evine davet eden, yürürken bir anda önünüze çıkarak sizlere bir şey satmaya çalışanlara ve bir çok kişiye güvenmeyin.
 • Tayland masajları bildiğiniz üzere oldukça meşhur ve güzeldir. Genellikle 1 saatlik bir hizmetin ücreti 300-400 baht arasında değişkenlik göstermektedir. Masaj hizmeti almak isterken başka tekliflerde gelebileceğinden bu konuda dikkatli olun.

Gezi Hub olarak sizlere Tayland gece hayatı hakkında sunabildiklerimizin fayda sağlamasını dileriz. Unutmayın daima güvenli bir Tayland gezi turu yapmayı hedefleyin. Tayland gece hayatı konusunda sizlere birazda olsa bilgi aktarabilmişsek bundan mutluluk duyarız. Tayland geceleri sandığınızın ve belirttiğimizin aksine çıkabilir bu yüzden dikkatli olmaya bakınız. Tayland gece hayatı fiyat konusunda sizleri zorlamayacak ve güzel bir tatil geçirmenizi sağlayacaktır. Sizlerinde bu konuda düşüncelerini ve tecrübelerini bizlerle yorum olarak paylaşmasını büyük bir keyifle isteriz.

uzungoltur
uzungoltur hakkında 523 makale
Seyahat için doğmuş olmasından mıdır bilinmez kırkı çıkar çıkmaz Ankara havaalanından uçağa binerek ilk seyahatini yaptı. Çocukluk yıllarında ailesinin görevi gereği spor kafileleri ile birlikte Türkiye’nin dört bir yanına seyahat etti. 15 yaşına gelmeden Denizli Pamukkale’den, Antalya Aspendos’a, Nevşehir Avanos’dan, Konya’da Mevlana Türbesi’ne, Peribacaları’ndan Erzurum’a, Erzincan’a, Kayseri’den Amasya’ya Kral Mezarları’na, Eskişehir’den Gemlik’e, İstanbul’dan Çanakkale savaş alanlarına kadar bir çok yeri görme şansını yakaladı. 11 yaşında Mevlana Müzesi’nden aldığı not defterine kurşun kalemle düştüğü ilk seyahat notları ve seyahatler sonrasında eve dönüş ile yaşadığı hüzünler o günlerden aklında kalanlardır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*