Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Ucuz Tatil Yerleri | 2017

Ana Sayfa » GEZİ FİKİRLERİ » Ucuz Tatil Yerleri | 2017

Ülkemizde iş yoğunluğundan dolayı çalışanların genelde yaz aylarında tatile çıktığını bilmekteyiz. Bu aylarda yaz aylarında tatile çıkacak olan tüm vatandaşlarımız uygun tatil yapabilecekleri şehirleri araştırmaktadır. Aşağıda En ucuz fiyatlar ile harika bir tatil yapabileceğiniz şehirleri sıraladım şehirler hakkında daha detaylı bir şekilde gezilecek yerleri hakkında bilgileri almak için şehirlerin üzerine tıklamanız yeterlidir. En ucuz fiyatlar ile tatil yapabileceğiniz şehirler şu şekildedir:

Ucuz Tatil Yapılabilen Şehirler

 • İSTANBUL UCUZ TATİL YERLERİ : İstanbul imkan bakımıdan oldukça zengin bir yer olduğundan dolayı tatil fiyatları da rekabete bağlı olarak oldukça uygun tutulmuştur. İstanbul da konaklama ücretleri 30 TL ile 300 Tl arasında değişmektedir. Yeme içme olarak da 5 TL ile 25 TL arasında değişiklik göstermektedir.
 • ANTALYA UCUZ TATİL YERLERİ: Antalya akdeniz bölgesinde en çok ziyaret alan ilimizdir. Akdenizde güzel bir tatile göre diğer ülkelere nazaran oldukça uygun fiyatlara tatil yapılabilmektedir. Konaklama fiyatları 30 TL ile 300 TL arasında Yeme içme fiyatları ise 10 TL ile 50 TL arasında değişiklik göstermektedir.
 • ÇANAKKALE UCUZ TATİL YERLER:  Çanakkale tatil konusunda mutlaka gidilmesi gereken biryerdir üstelik tatil fiyatları da her açıdan bir çok şehire göre oldukça düşüktür. Konaklama ücretleri 30 TL ile 200 TL arasında yeme içme fiyatları ise 10 TL ile 25 TL arasında değişiklik göstermektedir.
 • ESKİŞEHİR UCUZ TATİL YERLERİ: Eskişehir öğrenci şehri olmasından olsa gerek tatil fiyatları gayet uygun ve imkanlar bakımından zengin bir şehrimizdir. Konaklama ücretleri 50 TL ile 300 TL arasında yeme içme fiyatları 5 TL ile 25 TL arasında değişiklik göstermektedir. Ulaşım olarak oldukça kolay bir şehrimizdir.
 • İZMİR UCUZ  TATİL YERLERİ:  İzmir çeşitli güzelliklere sahip fiyat bakımından oldukça düşük fiyatlara tatil yapabilme imkanı bulduğunuz güzel bir şehrimizdir.Konaklama ücretleri 30 TL ile 150 TL arasında konaklama ücretleri ise 5 TL30 TL arasında değişiklik göstermektedir.
 • KOCAELİ UCUZ TATİL YERLERİ: Kocaeli ilimiz istanbula yakınlığı nedeniyle en çok İstanbuldan ziyaretçi almakta fiyatlarda oldukça uygundur çünkü sürekli olarak ziyaret edilen biryerdir.  Konaklama ücretleri 30 TL ile 300 TL arasında yeme içme fiyatları da 10 TL ile 50 TL arasında değişiklik göstermektedir.
 • MUĞLA UCUZ  TATİL YERLERİ: Ege bölgesinde en uygun fiyatlar ile çeşitli güzellikleri tadabileceğiniz en güzel şehirlerden birisidir Muğla Fiyatlar 10 TL ile 50 TL arasında değişiklik göstermektedir.
 • RİZE UCUZ TATİL YERLERİ: Rize Türkiye de en uygun fiyatlar ile harika bir tatil yapabileceğiniz şehirlerimizden birisidir. Doğa ve yayla turizmi ile ön plana çıkmaktadır. Konaklama ücretleri 50 TL ile 150 TL arasında yeme içme fiyatları 10 TL ile 30 TL arasında değişiklik göstermektedir.
 • TRABZON UCUZ TATİL YERLERİ: Trabzon karadeniz bölgesinde mutlaka gezilmesi gereken tarihi ve doğa turizmi ile ön plana çıkmış oldukça uygun bir şehrimizdir. Trabzon da konaklama ücretleri 30 TL ile 300 TL yeme içme fiyatları 10 TL ile 30 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Evet arkadaşlar yukarıda sizlere ucuz fiyatlar ile güzel bir tatil yapabileceğiniz şehirleri sıraladım umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir. Tatil hakkında diğer tüm bilgiler için bizi takip ediniz.

Ucuz Tatil Yerleri | 2017 - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  Bozcaada Nerede? Nasıl Gidilir? Gezilecek Yerler – Oteller – Vapur Saatleri Gölyazı Köyü Bursa- Gölyazı Köyüne Nasıl Gidilir? St. Hilarion Kalesi-Nerede?-Nasıl Gidilir?-Ziyaret Saatleri-Giriş Ücreti Kumbaba Plajı-Nerede?-Nasıl Gidilir?-Giriş Ücreti-Ziyaret Saatleri Sapanca Gölü-Nerede?-Nasıl Gidilir?-Konaklama- Yeme İçme- Oteller İBB Sosyal Tesisler İftar Menüsü-Menü Fiyatları 2017

  FACEBOOK'TA BİZ

  TemaFabrika

  İzinsiz resim veya içeriklerimiz kullanılamaz. Aksi takdirde yasal işlem başlatılacaktır.

  Tatil Fırsatları, Tatil Yerleri ve Tanıtımları - Tüm Hakları Saklıdır

  projeksiyon perdesi---- Olympos Divasa Hotel---- nerede---- stainless steel plate----