ucuz-ucak-bileti-almanin-puf-noktalari

Ucuz Uçak Bileti Almanın Püf Noktaları

Bu makalemizde ucuz uçak bileti almanın en önemli püf noktalarını sizlere sıralayacağım sizde ucuz uçak bileti almak istiyorsanız mutlaka okuyunuz.

Arkadaşlar sizlere son zamanlar da bütün tatilcilerimiz önemli sorunu haline gelmiş pahalı uçak bileti fiyatlarının biraz olsun önünü kesebilecek ve biraz daha uygun uçak bileti alabilmeniz için birkaç hatırlatma yapmak istiyorum.

Ucuz uçak bileti alabilmek için ne yapmalıyım?

Evet ucuz uçak bileti almak için ilk olarak eğer zorunlu değilseniz bayramlarda ve özel günlerde uçmayınız yada eğer tatiliniz o güne denk geliyorsa ve mecbursanız mutlaka ama mutlaka biletinizi en az 2 önceden almanızı sizlere öneriyorum son 1 aya düştüğü zaman bilet fiyatı iki katına kadar çıkabilmektedir. Ucuz uçak bileti almanın bir diğer yolu da hava yolu firmalarının özel kampanyalarını yakın takip etmenizi öneriyorum sizlere yine hava yolu firmalarının kendilerine ait kartları vardır kendilerine ait kartları mutlaka çıkartınız ve biletinizi sadece o hava yolunun satış ofisinden aldığınızda size ait olan kartı okutunuz ekstra indirim kazanacaksınız ve yine her bilet alışınız da kartınızda puanlarınız birikecek daha sonra o puanlar ilede bilet satın alabilirsiniz. Her firma kendisine mağazalarda olduğu gibi kendine ait kart oluşturmuştur buna örnek verecek olursak thy’nin  miles&smiles gibi her firmanın kendisine ait kartı bulunmaktadır. Sizlere önerebileceğim bir diğer önemli nokta da biletinizi internetten almanızdır orada personel giderleri ve belge giderleri alınmaz bu nedenle bilet fiyatları daha uygun olabilmektedir. Herkese iyi uçuşlar dilerim.

Check Also

alaçatı delikli koy

Alaçatı Delikli Koy Nerede? Nasıl Gidilir?

İzmir, Çeşme sınırları içerisinde yer alan Alaçatı Delikli Koy keşfedilmeyi bekleyen gizli bir hazine olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir