ucuz-ucak-bileti-nereden-alirim

Ucuz Uçak Bileti Nereden Alırım?

Bu makalemizde ucuz uçak biletini nereden alabileceğinizi sizlere anlatacağım makalemizi okuyum ucuz uçak biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Hava yolu ulaşımı son yıllarda hızlı bir şekilde ülkemizde gelişmiştir ve gelişmeye de devam etmektedir. Şimdi sizlere ucuz uçak biletini nereden ve nerelerden alabileceğinizi anlatacağım. Ucuz fiyatla uçmak her yolcunun isteğidir. Yalnız bayramlarda ve özel günlerde bilet fiyatları biranda tavan yapmaktadır bu tavan fiyata maruz kalmamanız için ilk olarak gideceğiniz tarihten 2 ay kadar önce biletinizi almanız gerekmektedir.

Ucuz Bileti Nereden Alırım?

Ucuz uçak bileti almak için havayolu firmalarının kendi web siteleri yada mobil uygulamalarını indirmelisiniz. Kendi web sitesinden aldığınız zaman bileti daha uygun alırsınız bunun nedeni de belge parası ve personel parası eklenmemiş fiyatlar olmalıdır. Yalnız diğer özel şirketlerden aldığınız zaman internetten bile alsanız yinede üzerine kar payı personel ve evrak paraları eklenmelidir bu nedenle THY, Pegasus , anadolujet ve diğer hava yolu firmalarının kendi biletlerini sattığı kendi web adresleri vardır Google da aratarak kendi sitelerine giriş yapın ve biletinizi oradan alın işlemler daha kolay olacaktır yine bu şekilde bilet almanızın bir diğer avantajda iptal işlemlerinin kolayca halledebilmesidir. Diğer özel firmalardan aldığınız zaman iptal işleri ve geri ödeme işleri uzamaktadır. Herkese iyi yolculuklar dilerim.

 

Check Also

alaçatı delikli koy

Alaçatı Delikli Koy Nerede? Nasıl Gidilir?

İzmir, Çeşme sınırları içerisinde yer alan Alaçatı Delikli Koy keşfedilmeyi bekleyen gizli bir hazine olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir