Ukrayna Lviv Gece Hayatı ve Fiyatlar

Ukrayna Lviv gece hayatı denildiğinde elbette aklımıza bir birinden şahane gece kulüpleri gelmektedir. Eğlencenin doruklarını yaşayan bu ülkede gece hayatına girmeden önce dikkat etmeniz gereken bir çok unsur bulunmaktadır. Özellikle gece kulüpleri konusunda tercihinizi dikkatli yapmalı, size uygun ve fiyat açısından bütçenizi yormayacak yerleri tercih etmelisiniz. Ekonomi demişken Lviv gece hayatı fiyatları hiçte pahalı değil gözünüzü korkutmayalım. Gece kulüplerinde alkol fiyatları oldukça makul olan Lviv, ziyaretçilerine güzel vakitler geçirtmekte. Görkemli lviv gece hayatı tüm tatilciler için oldukça eğlenceli geçmekte. Hadi daha yakından bu görkemli şehrin gece hayatına girelim ve lviv gece kulüpleri hakkında biraz daha bilgi edinelim.

Diğer  Lviv makalelerimize de göz gezdirebilirsin:

Ukrayna Lviv Gece Hayatı Nasıl?

Lviv gece hayatı konusunda oldukça yenilikçi ve ziyaretçilerine harika bir vakit geçirten görkemli bir şehir diyebiliriz. Gece hayatı oldukça yoğun olan bu şehir, kulüpleri ve işletmeleri sayesinde Ukrayna’nın gözde şehirlerinden biri olma şansını yakalamış. Her gece kulübünde Ukrayna’lı kızların samimiyetine yakalanmamak mümkün değil. Umarım aklınızda Lviv gece hayatı nasıl? Diye bir soru işareti bırakmayız.

Lviv Gece Kulüpleri Nasıl?

Eğerki Lviv gece kulüpleri nasıl, lviv en iyi gece kulübü, lviv gece kulübü fiyatları nasıl? Diye sorular yöneltirseniz yanıtlarını sizlere şu şekilde sunabiliriz;

Yoğun olarak Türklere rastlayabileceğiniz mekanlardır. Ukraynalı kızların etrafından birden fazla Türk erkeği görmek canınızı sıkmazsa rahatlıkla vakit geçirebilirsiniz. Bu durum genellikle hep aynı şekilde değildir ama çoğu zaman Türk erkeklerine rastlamamakta mümkün değil diyebiliriz. Konseptleri oldukça harikadır, alkol fiyatları oldukça ucuz ve saygı konusunda ziyaretçilerinden herhangi bir olumsuzluk görmezsiniz. Tüm gece kulüpleri böyledir diyemeyiz fakat genellikle bu şekildedir.

Lviv Gece Kulüpleri Listesi

Rafinad People Lviv

Sizlere dört farklı işletme tanıtacağız ve bunlardan ilki Rafinad People. Buraya giriş için ödeyeceğiniz ücret yaklaşık olarak 50 grivnadır. Kulüp içerisinde hem restoran hem striptiz club hemde gece kulübü yer almaktadır. Alkol fiyatları konusunda oldukça ekonomik olan bu mekan ortalama olarak 50 ila 200 grivna arasında bir listeye sahip. Eğlence açısından güzel vakitler geçirebileceğinize emin olabilirsiniz. Acıktığınız zaman restoran bölümüne geçiş yaparak ihtiyaçlarınızı karşılayabilir, biraz kafa dinleyebilirsiniz.

Fashion Club Lviv

Bir diğer eğlence mekanı ise Fashion Club. Bu kulüpte yine bulabileceğiniz restoran bölümü olacaktır. Şehrin en lüks gece kulübü özelliğinide taşırken, içeriye girdiğinizde kıyafet seçiminiz oldukça önemli olacaktır. Fiyat konusunda diğer mekanlarla ortalama aynı değerlere sahip diyebiliriz.

İçeriye girdiğinizde şöyle düşünebilirsiniz; Acaba manken olmayanı almıyorlarmı içeri? Evet tamda öyle bir şey diyebiliriz. Kıyafet seçiminize önem gösterin ve buradaki konseptte aynı. Mekandaki kızlara kesinlikle fazla güvenmeyin ve korumasız ilişkilerden uzak durun.

Diyelimki 1 şişe açtırmak istedik bunun bize ücreti ne olur? Dediğinizde sizlere şu şekilde yanıt sunabiliriz; 1 şişe açtırdığınız vakit ortalama 800 ila 1000 grivna arasında bir fiyat ödersiniz. Yaklaşık olarak bu rakam TL kuru ile 100 yada 120 TL civarına tekabül etmekte. Belirtmiş olduğumuz gibi eğer belirtmemişsekte bu şehir inanılmaz derecede ucuz. Ülkemizde bir şişe açtırdığımız vakit karşımıza nasıl bir fiyat gelebileceğini düşündüğümüzde çıldırmamak elde değil.

Metro Club Ukrayna Lviv

İşletme sahibi türk olan bu gece kulübünde genellikle Türk erkekleri boy göstermekte. Fakat kızları genellikle hep Ukrayna’nın kızlarıdır. Yoğun olarak türkler tarafından ziyaret alan bu işletmede paranızı fazla kızlara kaptırmamanızı tavsiye ederiz. Konsept ve fiyat açısından diğer işletmeler ile birebir aynı diyebiliriz.

Sankoff Club Lviv

Oldukça güzel duyumlar aldığımız bu gece kulübü havalimanına yakın olan bir mekan. Bu gece kulübünde gece hayatı oldukça görkemli geçmekte. Harika konsepti ile ziyaretçilerine güzel vakitler geçirmeyi hedef belirleyen işletme, fiyatlar konusunda da oldukça makul. Yine yukarıda belirttiğimiz fiyatlarlar ortalama eş değere sahip olan bu işletmede gönül rahatlığıyla içeceklerinizi tüketebilirsiniz.

Son olarak bu şehire giriş yaptığınızda bir çok genç escort sizlerle birlikte olmak adına rahatsız edecektir. Bunlara ek olarak taksicilerde sizleri bu konuda oldukça zorlayacak ve ısrarcı olacaktırlar. Aman diyelim unutmayın her türlü hastalığı bu ülkede kapabilirsiniz. Burada hiçbir kıza güvenmeyin emin olun ki hepsinin gece hayatı dediklerinden daha yalnız geçmemekte ve birçok turistin belli başlı hastalıklara yakalanmasında rol oynamaktalar.

Lviv gece hayatı içeriğimizde sizlere sunduğumuz bu bilgileri paylaşarak bizlere destek olabilir, bu şehir hakkında görüşlerinizi ve tecrübelerinizi bizlerle yorum olarak paylaşabilirseniz mutlu oluruz.

Check Also

alaçatı delikli koy

Alaçatı Delikli Koy Nerede? Nasıl Gidilir?

İzmir, Çeşme sınırları içerisinde yer alan Alaçatı Delikli Koy keşfedilmeyi bekleyen gizli bir hazine olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir