video
video

Uzungöl Alabalık

Doğa harikası olan uzungölümüzün en önemli değerlerinden birisi olan alabalıktan sizlere biraz bahsetmek istiyorum.Alabalık uzungöle ziyarete gidenler için vaz geçilmez bir lezzettir. Uzungölün en güzel lezzetlerinden birisi olan alabalık sadece uzungöle has bir lezzettir.

Uzungöl alabalıkları uzungölde yetiştirilmektedir. Hemen hemen her restoran ve otelin kendi alabalık çiftliği bulunmaktadır. Müşterilerine her zaman taze alabalık sunmayı isteyen bütün işletmelerde büyük veya küçük ölçekli olarak alabalık çiftlikleri bulunmaktadır. Uzungöle yaptığınız ziyaretler de alabalık yemez iseniz uzungölü ziyaret etmiş sayılmazsınız yöre halkı tarafından. Uzungöl alabalıkları müşterinin isteği üzerine canlı olarak yakalınır temizlenir ve o muhteşem tereyağında kızartıldıktan sonra taze bir şekilde müşteriye servis edilir. Ben sizlere şimdi o uzungölde bulunan alabalık çiftliklerinden birisinde çekilmiş alabalık videosunu paylaşacağım sizlere bilgi vermek amaçlı paylaştığım videomda sizlerin değerli yorumlarını beklemekteyim.

Evet arkadaşlar sizlere uzungöl alabalıkları hakkında biraz bilgi vermeye çalıştım umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir. Uzungöl hakkında öğrenmek istediğiniz ve merak ettiğiniz herşey için bizi takip etmeye devam ediniz.

Check Also

video

Uzungöl Şelale

Uzungölümüzün farklı bölgelerinde birbirinden çok farklı harika manzaralardan birinin videosunu sizlerle paylaşacağım. Uzungölde küçük küçük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir