Uzungöl Balayı

Uzungölün son hali
Uzungölün son hali

Karadenizin incisi olan uzungöl sadece gezip görmek amaçlı değil harika bir balayı geçirmek için de tercih edilecek turizm bölgelerinin arasında en gözde olanıdır. Uzungöl gerek muhteşem temiz havasıyla gerekse lüks otelleri ve her bütçeye uygun fiyatlarıyla gönül rahatlığı ile kendinizi zorlamadan balayınızı uzungölde geçirmenize olanak sağlamaktadır.

Uzungöl de çok sayıda otel bulunmaktadır bu oteller lüks ve orta sınıf oalrak ikiye ayrılmaktadır fakat bu oteller genel olarak bir çok turizm bölgesine nazaran oldukça güzel otellerdir ve aile otelleridir. Gönül rahatlığı ile konaklayabilirsiniz. Her bütçeye uygun oteller vardır otellerimizin özelliklerine değinecek olur isek sıcak su tv ve internet bütün otellerde sabit olarak verilmektedir bunun yanında istediğiniz yemek öğün sayısı özel kahvaltı gibi özelliklerini otellerle görüşme sırasında detaylı olarak öğrenebilirsiniz. Uzungöl otellerinin yanı sıra daha uygu fiyatlı olarak uzungöl pansiyonlarında ve uzungöl köy evlerinde konaklamanız mümkündür. uzungöl pansiyonları ve köy evleri otellere nazaran daha uygundur tabiki de tercih sizlere aittir istediğiniz yere gönül rahatlığı ile kalabileceğinizi sizlere söyleyebilirim.

Evet arkadaşlar sizlere uzungöl de balayı geçirmek için biraz bilgi vermeye çalıştım umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir. Uzungöl hakkında merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz her türlü bilgi için bizleri takip edebilirsiniz. değerli yorumlarınızı eksik etmeyiniz.

uzungoltur
uzungoltur hakkında 523 makale
Seyahat için doğmuş olmasından mıdır bilinmez kırkı çıkar çıkmaz Ankara havaalanından uçağa binerek ilk seyahatini yaptı. Çocukluk yıllarında ailesinin görevi gereği spor kafileleri ile birlikte Türkiye’nin dört bir yanına seyahat etti. 15 yaşına gelmeden Denizli Pamukkale’den, Antalya Aspendos’a, Nevşehir Avanos’dan, Konya’da Mevlana Türbesi’ne, Peribacaları’ndan Erzurum’a, Erzincan’a, Kayseri’den Amasya’ya Kral Mezarları’na, Eskişehir’den Gemlik’e, İstanbul’dan Çanakkale savaş alanlarına kadar bir çok yeri görme şansını yakaladı. 11 yaşında Mevlana Müzesi’nden aldığı not defterine kurşun kalemle düştüğü ilk seyahat notları ve seyahatler sonrasında eve dönüş ile yaşadığı hüzünler o günlerden aklında kalanlardır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*