video
video

Uzungöl Helikopter Turu

Selamlar sizlerle uzungölümüzün helikopterden çekilmiş bir videosunu paylaşacağım. Doğa harikası olan uzungölü bir de üstten izleme imkanı sunan videomuz hd olarak çekilmiştir. Videoda tüm uzungölü izlemeniz mümkündür. Uzungöle gelmeden önce keşif amaçlı mutlaka izlemeniz gereken önemli videolardan birisidir.

Uzungöl helikopter videosunu izlemeyiple kalmayıp uzungölde helikopter turunu sizlerde atabilirsiniz. Uzungölde yapılacak olan en önemli aktivitelerden birisi de helikopter turudur. Uzungöl turizmcileri yaklaşık iki yıl önce hayata geçirdiği helikopter turu turistlerden oldukça fazla ilgi görmüştür ve görmeye de devam etmektedir.Uzungölde sadece helikopter değil bir çok yapılacak aktiviteler vardır. bunların başında doğa yürüyüşü gelmektedir isterseniz tek başına istersenizde gurup halinde yürüyüş yapmanız mümkündür. Bir diğer önemli aktivite olan bisiklet turunu yine aynı şekilde tek ve toplu halde yapmanız mümkündür bunların yanında atv turu yamaç paraşütü ve daha bir çok aktiviteyi uzungölde yapabilirsiniz. Bu aktivitelerde en önemli unsurda fiyatlarıdır uzungöl çok önemli ve çok fazla ziyaretçi almasına rağmen fiyatları oldukça uygun bir turizm bölgesidir bu nedemle uzungöle oldukça fazla talep gösterilmektedir.

Evet arkadaşlar sizlere uzungölün helikpterden çekilmiş videosundan bahsettim bu videoyu yukarıdan izleyebilirsiniz. Yorumlarınızı eksik etmeyiniz.

Check Also

video

Uzungöl Şelale

Uzungölümüzün farklı bölgelerinde birbirinden çok farklı harika manzaralardan birinin videosunu sizlerle paylaşacağım. Uzungölde küçük küçük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir