Uzungöl Helikopter Turu

video
video

Selamlar sizlerle uzungölümüzün helikopterden çekilmiş bir videosunu paylaşacağım. Doğa harikası olan uzungölü bir de üstten izleme imkanı sunan videomuz hd olarak çekilmiştir. Videoda tüm uzungölü izlemeniz mümkündür. Uzungöle gelmeden önce keşif amaçlı mutlaka izlemeniz gereken önemli videolardan birisidir.

Uzungöl helikopter videosunu izlemeyiple kalmayıp uzungölde helikopter turunu sizlerde atabilirsiniz. Uzungölde yapılacak olan en önemli aktivitelerden birisi de helikopter turudur. Uzungöl turizmcileri yaklaşık iki yıl önce hayata geçirdiği helikopter turu turistlerden oldukça fazla ilgi görmüştür ve görmeye de devam etmektedir.Uzungölde sadece helikopter değil bir çok yapılacak aktiviteler vardır. bunların başında doğa yürüyüşü gelmektedir isterseniz tek başına istersenizde gurup halinde yürüyüş yapmanız mümkündür. Bir diğer önemli aktivite olan bisiklet turunu yine aynı şekilde tek ve toplu halde yapmanız mümkündür bunların yanında atv turu yamaç paraşütü ve daha bir çok aktiviteyi uzungölde yapabilirsiniz. Bu aktivitelerde en önemli unsurda fiyatlarıdır uzungöl çok önemli ve çok fazla ziyaretçi almasına rağmen fiyatları oldukça uygun bir turizm bölgesidir bu nedemle uzungöle oldukça fazla talep gösterilmektedir.

Evet arkadaşlar sizlere uzungölün helikpterden çekilmiş videosundan bahsettim bu videoyu yukarıdan izleyebilirsiniz. Yorumlarınızı eksik etmeyiniz.

uzungoltur
uzungoltur hakkında 523 makale
Seyahat için doğmuş olmasından mıdır bilinmez kırkı çıkar çıkmaz Ankara havaalanından uçağa binerek ilk seyahatini yaptı. Çocukluk yıllarında ailesinin görevi gereği spor kafileleri ile birlikte Türkiye’nin dört bir yanına seyahat etti. 15 yaşına gelmeden Denizli Pamukkale’den, Antalya Aspendos’a, Nevşehir Avanos’dan, Konya’da Mevlana Türbesi’ne, Peribacaları’ndan Erzurum’a, Erzincan’a, Kayseri’den Amasya’ya Kral Mezarları’na, Eskişehir’den Gemlik’e, İstanbul’dan Çanakkale savaş alanlarına kadar bir çok yeri görme şansını yakaladı. 11 yaşında Mevlana Müzesi’nden aldığı not defterine kurşun kalemle düştüğü ilk seyahat notları ve seyahatler sonrasında eve dönüş ile yaşadığı hüzünler o günlerden aklında kalanlardır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*