uzungöl konaklama
uzungöl-konaklama

Uzungöl Konaklama

Uzungölümüzün konaklama olanaklarından sizlere bahsetmek istiyorum. Son zamanlar da oldukça fazla otel ve pansiyon uzungöl de faaliyete geçti bu otel ve pansiyonlar sayesinde uzungölde konaklamak artık çok kolay.

Uzungöl’de Konaklama

Uzungölde gönül rahatlığıyla konaklayacağınız yirmiye yakın büyük otel vardır bu oteller yıldızlı otellerdir hizmet bakımından oldukça iyidirler bu otellerde diğer lüks oteller gibi bütün imkanlar vardır. İnternet sıcak su tv yerli yabancı kanallar hepsini bu otellerde rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu otellerin fiyatlarına değinecek olur isek otel fiyatları elli ile yüz elli lira arasında değişiklik göstermektedir.

uzungöl konaklama
uzungöl-konaklama

Bu lüks otellerin yanı sıra konaklayabileceğiniz pansiyon ve uzungöl köy evleride vardır sizlere birazda bu pansiyonlardan bahsedeyim pansiyonlar otellere nazaran daha küçük ve imkanlar bakımından daha kısıtlıdır fakat bu pansiyonlarda da gönül rahatlığıyla kalabilirsiniz üstelik otellere nazaran fiyatlarıda daha uygundur şimdide sizlere uzungöl köy evlerinden bahsetmek istiyorum uzungöl köy evleri tamamen yerli halkın kendileri için inşaa ettikleri tamamen ahşap yapılardır bu yapılar gelen turistlerin dikkatini çektikleri için bazı yerli halk turistlerin istekleri üzerine kendi evlerinin bazı bölümlerini konaklamaya uygun hale getirmiş ve doğa ile iç içe uzungöl köy evleri ortaya çıkmıştır bu köy evleri okadar ilgi görüyorki yaz aylarında buralarda yer bulmak otellere nazaran daha da zor hale gelmiştir. Üstelik bu köy evlerinin fiyatları otel ve pansiyonlara göre daha da uygundur.Bu uzungölde bulunan konaklama yerleri yani otel, pansiyon ve köy evleri tamamen olmasa bile kısmi olarak ahşap yapılardır uzungölü ziyaret etmek isteyen turistlerimiz gönül rahatlığı ile sağlık saçan bu konaklama merkezlerine konaklama imkanlarına sahiptirler.

Evet arkadaşlar sizlere uzungöl konaklama hakkında bilgi vermeye çalıştım umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir. Uzungöl hakkında daha fazla bilgi için bizi takip ediniz.

 

 

 

 

Check Also

erken rezervasyon ipuçları

Tatil İçin Erken Rezervasyon İpuçları

Erken rezervasyon konusunda duyulan şüphelerden biri de gerçekten işe yarıyor mu, yoksa aldatmaca mı, düşüncesidir. …

One comment

  1. Avatar

    uzungölde geçen yaz tatil yaptım ve bu yazzda oraya gitmeyi düşünüyorum çok harika oteller var sizlerede tavsiye ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir