Kahkaha

Bayıldım

Cool

Kızgın

Mahcup

Öğretici

Şaşkın

Suskun

Tatlı

Üzgün

Süper

Uzungöl Otelleri

Ana Sayfa » KONAKLAMA » Uzungöl Otelleri

Adeta cennetten bir köşe olan uzungölümüz de son zamanlarda oldukça fazla otel inşa edilmiştir. Bu oteller oldukça lüks olmasına rağmen doğadan bir parçaymış gibi görünümlerinden hiç bir şey kaybetmemişlerdir. Bu oteller iskelet olarak beton faka iç de dış kaplamaları tamamen ahşap olmakla birlikte tamamen ahşap olan otellerde mevcuttur uzungöl de.

Son yıllarda turist sayısında ola artış nedeniyle hemen hemen her yıl 4-5 tane yeni otel uzungöl otellerine eklenmektedir. Bu oteller uzungölümüzü adeta koca ağaçlar olarak gibi çevrelemişlerdir. Hemen hemen hepsinin manzarası uzungöle bakmaktadır.Bu oteller misafirlerini eksiksiz ağırlamak için birbiriyle kıyasıya yarışmaktadırlar otellerde sabah kahvaltısı öğlen ve akşam yemekleri internet ve yirmi dört saat sıcak su olmakla birlikte oldukça fazla imkanlar bulunmaktadır. Uzungöl otelleri tamamen dürüst işletmelerdir aile otelleridir aile olmadan bir bayan ile erkek orada kalamazlar. Uzungöl otelleri yerli ve ya yabancı bir çok turist tarafından tercih edilmektedir öyle ki yaz aylarında otellerde yer bulmak neredeyse imkansızdır. Bu yüzden turistlerimiz kış aylarında yerlerini ayırmaktadırlar.Bu lüks otellerimizin yanı sıra uzungöl de pansiyonlar ve köy evleri de mevcuttur. Bu pansiyon ve köy evleri otellere nazaran daha küçük yapılardır ve biraz daha doğayla iç içedir. Gerek fiyat olarak gerekse gerekçe doğayla iç içe oluşlarından dolayı buraları da özellikle tercih eden turistler vardır.Pansiyonlar oda sayısı az tamamen ahşap yapılar olmakla birlikte yinede sıcak su ve televizyon olarak turistlere hizmet etmeye çalışmaktadırlar bu pansiyonlar tamamen uzungölün yerli halkının elindedir bu yüzden aile ortamında kalmak isteyen turistler buraları tercih etmektedirler.Üstelik bu pansiyonlar fiyat olarak uzungöl otellerinden daha da uygundur.Uzungöl otel ve pansiyonlarının yanı sıra birde uzungöl köy evleri vardır bu köy evleri tamamen yerli halkın kendilerine inşa ettiği tamamen ahşap yapılardır fakat bazı odalarını aile bütçelerine katkıda bulunmak adına gelen turistlere açmaktadır. Uzungöl köy evleri imkanlar bakımından kısıtlıdır fakat tamamen doğayla iç içe ahşap yapılar olduğundan dolayı  gelen turistlerin dikkatini çekmektedir. Bu yapılar oldukça eski yapılar olmasıyla birlikte fiyat olarak ta oldukça uygundur.

Evet arkadaşlar silzere uzungöl otelleri, uzungöl pansiyonları ve uzungöl köy evlerini tanıtmaya çalıştım umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir uzungöl hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye  devam ediniz.

Uzungöl Otelleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

Uzungöl Bungalov

Uzungöl Bungalov 17 Mart 2015

Uzungöl Balayı

Uzungöl Balayı 10 Mart 2015

Uzungöl Restoranları

Uzungöl Restoranları 08 Kasım 2014

 • SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

  ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

  RASTGELE İÇERİKLER

  Yuvacık Aytepe | Nerede? | Nasıl Gidilir? | Yol Tarifi Mardin’de Gezilecek Yerler-Ne Yenir?-Tarihi ve Turistik Yerleri-Gezi Rehberi Uludağa Nasıl Gidilir?-Konaklama Yerleri ve Fiyatları Fethiye Çalış Plajı-Nerede?-Nasıl Gidilir?-Giriş Ücreti-Ziyaret Saatleri Fethiye Kelebekler Vadisi-Nasıl Gidilir?-Konaklama-Yeme İçme Bellapais Manastırı-Nerede?-Nasıl Gidilir?-Ziyaret Saatleri-Giriş Ücreti

  FACEBOOK'TA BİZ

  TemaFabrika

  İzinsiz resim veya içeriklerimiz kullanılamaz. Aksi takdirde yasal işlem başlatılacaktır.

  Tatil Fırsatları, Tatil Yerleri ve Tanıtımları - Tüm Hakları Saklıdır

  projeksiyon perdesi---- Olympos Divasa Hotel---- nerede---- stainless steel plate----