uzungöl otel reimleri
uzungöl-otelleri

Uzungöl Otelleri

Adeta cennetten bir köşe olan uzungölümüz de son zamanlarda oldukça fazla otel inşa edilmiştir. Bu oteller oldukça lüks olmasına rağmen doğadan bir parçaymış gibi görünümlerinden hiç bir şey kaybetmemişlerdir. Bu oteller iskelet olarak beton faka iç de dış kaplamaları tamamen ahşap olmakla birlikte tamamen ahşap olan otellerde mevcuttur uzungöl de.

Son yıllarda turist sayısında ola artış nedeniyle hemen hemen her yıl 4-5 tane yeni otel uzungöl otellerine eklenmektedir. Bu oteller uzungölümüzü adeta koca ağaçlar olarak gibi çevrelemişlerdir. Hemen hemen hepsinin manzarası uzungöle bakmaktadır.Bu oteller misafirlerini eksiksiz ağırlamak için birbiriyle kıyasıya yarışmaktadırlar otellerde sabah kahvaltısı öğlen ve akşam yemekleri internet ve yirmi dört saat sıcak su olmakla birlikte oldukça fazla imkanlar bulunmaktadır. Uzungöl otelleri tamamen dürüst işletmelerdir aile otelleridir aile olmadan bir bayan ile erkek orada kalamazlar. Uzungöl otelleri yerli ve ya yabancı bir çok turist tarafından tercih edilmektedir öyle ki yaz aylarında otellerde yer bulmak neredeyse imkansızdır. Bu yüzden turistlerimiz kış aylarında yerlerini ayırmaktadırlar.Bu lüks otellerimizin yanı sıra uzungöl de pansiyonlar ve köy evleri de mevcuttur. Bu pansiyon ve köy evleri otellere nazaran daha küçük yapılardır ve biraz daha doğayla iç içedir. Gerek fiyat olarak gerekse gerekçe doğayla iç içe oluşlarından dolayı buraları da özellikle tercih eden turistler vardır.Pansiyonlar oda sayısı az tamamen ahşap yapılar olmakla birlikte yinede sıcak su ve televizyon olarak turistlere hizmet etmeye çalışmaktadırlar bu pansiyonlar tamamen uzungölün yerli halkının elindedir bu yüzden aile ortamında kalmak isteyen turistler buraları tercih etmektedirler.Üstelik bu pansiyonlar fiyat olarak uzungöl otellerinden daha da uygundur.Uzungöl otel ve pansiyonlarının yanı sıra birde uzungöl köy evleri vardır bu köy evleri tamamen yerli halkın kendilerine inşa ettiği tamamen ahşap yapılardır fakat bazı odalarını aile bütçelerine katkıda bulunmak adına gelen turistlere açmaktadır. Uzungöl köy evleri imkanlar bakımından kısıtlıdır fakat tamamen doğayla iç içe ahşap yapılar olduğundan dolayı  gelen turistlerin dikkatini çekmektedir. Bu yapılar oldukça eski yapılar olmasıyla birlikte fiyat olarak ta oldukça uygundur.

Evet arkadaşlar silzere uzungöl otelleri, uzungöl pansiyonları ve uzungöl köy evlerini tanıtmaya çalıştım umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir uzungöl hakkında daha fazla bilgi için bizi takip etmeye  devam ediniz.

Check Also

erken rezervasyon ipuçları

Tatil İçin Erken Rezervasyon İpuçları

Erken rezervasyon konusunda duyulan şüphelerden biri de gerçekten işe yarıyor mu, yoksa aldatmaca mı, düşüncesidir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir