Uzungöl Pansiyon

uzungöl otel resmi
uzungöl-otel-resmi

Uzungölümüz de son zamanlarda oldukça fazla pansiyon inşa edilmiştir. Bu pansiyonlar tamamen ahşap yapılar olmakla birlikte yarı ahşap yapılarda bulunmaktadır.

Uzungöl Pansiyonları

Uzungöl pansiyonları uzungöl otellerine nazara daha az lükslüğe sahiptir fakat fiyatları da ona göre daha uygundur. Uzungöl pansiyonları daha küçük ve doğayla iç içe bulunmaktadır gelen misafirler gerek fiyatlardan dolayı gerekse doğayla iç içe olmaları nedeniyle uzungöl pansiyonları çok fazla tercih edilmektedir. Uzungöl pansiyonların da yirmi dört saat sıcak su ve televizyon yayınları bulunmaktadır.Uzungöl pansiyonları genellikle ahşap yapılardan oluşmaktadır ahşap çam yapılar insanları çok fazla dinlendirip insanları çok mutlu etmektedir.

Bu ahşap yapılar insan sağlığı açısından da çok fazla önem taşımaktadır. Uzungöl pansiyonları tamamen yerli halkın elinde bulunmaktadır bu yüzden gelen misafirler gönül rahatlığı ile buraları tercih edebilirler. Uzungöl pansiyonlarında uygun fiyatlarda kalmak isteyen turistler kış aylarında arayıp randevülerini yapıyorlar yaz aylarında ise uygun fiyatlarla tatillerini yapıyorlar aksi halde yaz aylarında buralarda yer bulmak adeta imkansız gibi birşey ve fiyatlarda kış aylarına nazaran oldukça yüksek olmaktadır. Bu uzungöl pansiyonların da yeme iöme olayı pansiyondan pansiyona değişiklik göstermektedir bazı pansiyonlar sabah kahvaltısı öğlen yemeği vermekte bazıları da hiç yemek vermemektedir buda fiyatlara etki göstermektedir.

Evet arkadaşlar sizlere uzungöl pansiyonları hakkında bilgi vermeye çalıştım umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir. Uzungöl hakkında daha fazla bilgi için bizi takip ediniz.

uzungoltur
uzungoltur hakkında 523 makale
Seyahat için doğmuş olmasından mıdır bilinmez kırkı çıkar çıkmaz Ankara havaalanından uçağa binerek ilk seyahatini yaptı. Çocukluk yıllarında ailesinin görevi gereği spor kafileleri ile birlikte Türkiye’nin dört bir yanına seyahat etti. 15 yaşına gelmeden Denizli Pamukkale’den, Antalya Aspendos’a, Nevşehir Avanos’dan, Konya’da Mevlana Türbesi’ne, Peribacaları’ndan Erzurum’a, Erzincan’a, Kayseri’den Amasya’ya Kral Mezarları’na, Eskişehir’den Gemlik’e, İstanbul’dan Çanakkale savaş alanlarına kadar bir çok yeri görme şansını yakaladı. 11 yaşında Mevlana Müzesi’nden aldığı not defterine kurşun kalemle düştüğü ilk seyahat notları ve seyahatler sonrasında eve dönüş ile yaşadığı hüzünler o günlerden aklında kalanlardır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*