Uzungöl Resimleri

Sizlere uzungölü daha önceki makalelerimde anlatmıştım şimdi de sizlerle uzungölümüzün resimlerini paylaşacağım. Bizzat kendi çekimlerim olan uzungölün en güzel karelerini sizlerle buluşturacağım.Uzungöl resimlerine istediğiniz zaman web sayfamızdan ulaşabilir sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Uzungölümüzü daha yakından tanıtmak için uzungölün hemen hemen her açısından ve her yerinden sizler için kareler çekmeye çalıştım umarım fotoğrafları beğenirsiniz. Fotoğraf karelerinde uzungölün her unsurunu bulundurmaya çalıştım elimden geldiğince.Bu fotoğraflar sayesinde uzungölümüzü daha yakından tanıyıp en kısa zamanda ziyaret edebilir kendi fotoğraf albümünüzü oluşturabilirsiniz. Uzungölümüz sadece fotoğraf çekmek isteyen turistler içinde bir gözde merkezidir öyleki sadece uzungölü fotoğraflamak için yılda binlerce turist uzungölü ziyaret etmektedir.Uzungölümüzü sadece turistler değil yeni evlenen çiftlerde fotoğraf çekimleri için ziyeret etmektedir. Bu durumda uzungöl esnafının işine yaramaktadır kısaca özetler isek uzungöl trabzonun hatta karadenizin incisi haline gelmiştir. Hemen hemen her yaştan ve kadın erkek yerli yabancı binlerce turist değişik nedenlerden uzungölü ziyaret etmektedir.Birde sizlere  hatırlatmak istiyorum arkadaşlar çekdiğiiz güzel ve değişik uzungöl resimlerini iletişim adresimizde bulunan mail adresimize gönderebilir ve sizin adınıza makale ile birlikte yayınlayabiliriz.

Evet arkadaşlar sizlere uzungöl resimleri ve çekimleri hakkında biraz bilgi vermek istedim umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir. Şimdi sizleri en güzel uzngöl resimleri ile baş başa bırakıyorum. Umarım beğenirsiniz.

uzungoltur
uzungoltur hakkında 523 makale
Seyahat için doğmuş olmasından mıdır bilinmez kırkı çıkar çıkmaz Ankara havaalanından uçağa binerek ilk seyahatini yaptı. Çocukluk yıllarında ailesinin görevi gereği spor kafileleri ile birlikte Türkiye’nin dört bir yanına seyahat etti. 15 yaşına gelmeden Denizli Pamukkale’den, Antalya Aspendos’a, Nevşehir Avanos’dan, Konya’da Mevlana Türbesi’ne, Peribacaları’ndan Erzurum’a, Erzincan’a, Kayseri’den Amasya’ya Kral Mezarları’na, Eskişehir’den Gemlik’e, İstanbul’dan Çanakkale savaş alanlarına kadar bir çok yeri görme şansını yakaladı. 11 yaşında Mevlana Müzesi’nden aldığı not defterine kurşun kalemle düştüğü ilk seyahat notları ve seyahatler sonrasında eve dönüş ile yaşadığı hüzünler o günlerden aklında kalanlardır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*