Uzungölün son hali
Uzungölün son hali

Uzungölün Son Hali

Selamalar sizlere doğa harikası olan uzungölümüzün son halinden bir kaç parça fotoğraf paylaşacağım umarım beğenirsiniz.Uzungöl son yıllarda oldukça hızlı bir şekilde değişmiştir.

Uzungöl son hali

Gerek yeni otel , pansiyon veya ev inşa edenler gerekse de uzungöl belediyesinin iyi çalışmları sonucu uzungöl adeta tanınınmayacak bir hale gelmiştir. Uzungöl öyleki türkiyenin en gözde turizm bölgesi haline gelmiştir yaz veya kış aylarında sürekli gözde bir turizm bölgesine haline gelmiştir. Uzungöle yılda bir milyondan fazla turist gelmektedir bu turistler sadece uzungölü değil trabzonun kalkınmasınada katkıda bulunmaktadır. Yaz aylarında uzungölde konaklamak neredeyse imkansız insanlar kış aylaraından otel , pansiyon ve köy evlerinde yerlerini ayırtmaktadır. Böylelikle yaazın rahat rahat uzungölün tatını çıkarmaktadırlar. Uzungölde bir çok konaklama imkanı vardır her bütçeye uygun oteller bulunmaktadır yine uygun yemek fiyatlarıda uzungölü türkiyenin en uygun tatil bölgeleri arasında sokmaktadır doğa güzelliğinin yanı sıra fiyatların uygun oluşuda uzungölü gözde turizm bölgesi haline getirmiştir.

Uzungöl hakkında sizlere biraz bahsettim şimdi sizleri uzungölün son halinden esinlenmiş fotoğraflarla baş başa bırakıyorum umarım beğenirsiniz yorumlarınızı eksik etmeyiniz.

Check Also

panorama uzungöl resimleri

Panorama Uzungöl Resimleri

Sizlerele daha önce uzungöl resimlerini paylaşmıştım şimdi de sizler ile doğa harikası olan uzungölümüzün panorama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir