Viaport Venezia (venezüella) Avm | Nerede? Nasıl Gidilir? Yol Tarifi

İstanbul’da yeni açılan venedik mimarisinin eşsiz güzelliklerine sahip olana Viaport Venezia AVM hakkında çeşitli bilgi, ulaşım hizmet ve görselleri bu makalemizde bulabilirsiniz.

Viaport venezia avm diğerlerinden oldukça faklı içerisinde çeşitli imkanların bulunduğu yeni bir avm‘dir. Dünyanın en önemli ve en romantik şehirlerinden olan Venedik adeta herşeyiyle İstanbula taşındı. Viaport venezia venedik mimarisininde istanbulda en büyük örneklerinden birtanesidir. Tamamen venedik mimarisi göz önünde bulundurularak inşa edilmiştir.Viaport venezia‘nın içerisinde oldukça fazla sosyal imkan bulunmaktadır bu imkanları aşağıda sizler için sıraladım:

Viaport Venezia’da Neler Yapılır: Birbirinden ünlü markalara ait mağazalardan keyifli bir alışveriş yapabilirsiniz bunuda çeşitli indirimler ile birlikte yapabilirsiniz, Gondollar ile göl üzerinde gezinti yapabilir aynı zamanda alışveriş keyfini tadabilirsiniz, bunun yanında san marco meydanında arkadaşlarınız ile buluşup keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. İstanbulun yeni buluşma merkezi olacak gibi gözüküyor viaportun içerisinde bulunan san marco meydanı. 

Avm içerisindeki imkanlar: Ankesörlü telefon, bebek bakım odası, çeşitli bankaların atmleri, Danışma, kayıp eşya bürosu, mescit, revir, taksi durağı ve tekerlekli sandalye imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Viaport Venezia’ya Nasıl Gidilir? Viaport Venezüellaya Nasıl Gidilir?

Viaporta Toplu taşıma ile gidecekler KM25  Yenişehir  Kartal Metro  Cevizli 16K  Sultanbeyli  Kadıköy 132K Sultanbeyli  Kartal Hatlarına binebilirler. Metro hattını kullanmak isteyen arkadaşlar ise M3 kartal hattına binip kadıköyden inip KM25 hattına binerek göztepe istasyonundan tekrar inmelidir daha sonra göztepe köprüsünden 16K hattına binip viaporta ulaşabilir..

Evet değerli arkadaşlar İstanbul da bulunan en güzel avmlerden birisi olan viaport venezia ile ilgili sizlere çeşitli bilgiler vermeye çalıştım umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir. İstanbul da bulunan avmler ve diğer gezilecek yerler ile alakalı daha detaylı bilgiler için bizi takip etmeye devam ediniz. Aşağıda avm ile ilgili çeşitli görselleri bulabilirsiniz. Değerli yorumlarınızı eksik etmeyiniz. Avm de herkese bol eğlenceli vakit geçirmenizi dilerim.

Viaport Venezia ( Venezüella ) Nerede?

Küçükköy, Eski Edirne Asfaltı Metris Kavşağı,  Gaziosmanpaşa/İSTANBUL

İLETİŞİM: 444 88 42 info@viaportvenezia.com

Viaport Venezia  (Venezüella) Fotoğrafları

uzungoltur
uzungoltur hakkında 523 makale
Seyahat için doğmuş olmasından mıdır bilinmez kırkı çıkar çıkmaz Ankara havaalanından uçağa binerek ilk seyahatini yaptı. Çocukluk yıllarında ailesinin görevi gereği spor kafileleri ile birlikte Türkiye’nin dört bir yanına seyahat etti. 15 yaşına gelmeden Denizli Pamukkale’den, Antalya Aspendos’a, Nevşehir Avanos’dan, Konya’da Mevlana Türbesi’ne, Peribacaları’ndan Erzurum’a, Erzincan’a, Kayseri’den Amasya’ya Kral Mezarları’na, Eskişehir’den Gemlik’e, İstanbul’dan Çanakkale savaş alanlarına kadar bir çok yeri görme şansını yakaladı. 11 yaşında Mevlana Müzesi’nden aldığı not defterine kurşun kalemle düştüğü ilk seyahat notları ve seyahatler sonrasında eve dönüş ile yaşadığı hüzünler o günlerden aklında kalanlardır.

6 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*