Viaport Venezia (venezüella) Avm | Nerede? Nasıl Gidilir? Yol Tarifi

İstanbul’da yeni açılan venedik mimarisinin eşsiz güzelliklerine sahip olana Viaport Venezia AVM hakkında çeşitli bilgi, ulaşım hizmet ve görselleri bu makalemizde bulabilirsiniz.

Viaport venezia avm diğerlerinden oldukça faklı içerisinde çeşitli imkanların bulunduğu yeni bir avm‘dir. Dünyanın en önemli ve en romantik şehirlerinden olan Venedik adeta herşeyiyle İstanbula taşındı. Viaport venezia venedik mimarisininde istanbulda en büyük örneklerinden birtanesidir. Tamamen venedik mimarisi göz önünde bulundurularak inşa edilmiştir.Viaport venezia‘nın içerisinde oldukça fazla sosyal imkan bulunmaktadır bu imkanları aşağıda sizler için sıraladım:

Viaport Venezia’da Neler Yapılır: Birbirinden ünlü markalara ait mağazalardan keyifli bir alışveriş yapabilirsiniz bunuda çeşitli indirimler ile birlikte yapabilirsiniz, Gondollar ile göl üzerinde gezinti yapabilir aynı zamanda alışveriş keyfini tadabilirsiniz, bunun yanında san marco meydanında arkadaşlarınız ile buluşup keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. İstanbulun yeni buluşma merkezi olacak gibi gözüküyor viaportun içerisinde bulunan san marco meydanı. 

Avm içerisindeki imkanlar: Ankesörlü telefon, bebek bakım odası, çeşitli bankaların atmleri, Danışma, kayıp eşya bürosu, mescit, revir, taksi durağı ve tekerlekli sandalye imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Viaport Venezia’ya Nasıl Gidilir? Viaport Venezüellaya Nasıl Gidilir?

Viaporta Toplu taşıma ile gidecekler KM25  Yenişehir  Kartal Metro  Cevizli 16K  Sultanbeyli  Kadıköy 132K Sultanbeyli  Kartal Hatlarına binebilirler. Metro hattını kullanmak isteyen arkadaşlar ise M3 kartal hattına binip kadıköyden inip KM25 hattına binerek göztepe istasyonundan tekrar inmelidir daha sonra göztepe köprüsünden 16K hattına binip viaporta ulaşabilir..

Evet değerli arkadaşlar İstanbul da bulunan en güzel avmlerden birisi olan viaport venezia ile ilgili sizlere çeşitli bilgiler vermeye çalıştım umarım sizlere yardımcı olabilmişimdir. İstanbul da bulunan avmler ve diğer gezilecek yerler ile alakalı daha detaylı bilgiler için bizi takip etmeye devam ediniz. Aşağıda avm ile ilgili çeşitli görselleri bulabilirsiniz. Değerli yorumlarınızı eksik etmeyiniz. Avm de herkese bol eğlenceli vakit geçirmenizi dilerim.

Viaport Venezia ( Venezüella ) Nerede?

Küçükköy, Eski Edirne Asfaltı Metris Kavşağı,  Gaziosmanpaşa/İSTANBUL

İLETİŞİM: 444 88 42 info@viaportvenezia.com

Viaport Venezia  (Venezüella) Fotoğrafları

Check Also

kemerburgaz kent ormanı giriş ücreti

Kemerburgaz Kent Ormanı Giriş Ücreti? Nerede, Nasıl Gidilir?

2019 yılı itibariyle resmi olarak İstanbul’da açılışı gerçekleştirilen Kemerburgaz Kent Ormanı, Eyüp Sultan Kemerburgaz bölgesinde …

6 Yorumlar

 1. Avatar

  Viport avm çok güzel olmuş anlatım için teşekkür edeim

 2. Avatar
  Mustafa Güler

  Venezüella ??? ile ilgisi ne Venedik in anlayamadım?

 3. Avatar
  sevde Betül ozsoy

  sefakoy durağından viaporta gidiliyormu ve hangi otobüsle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir