Yazarlar

HAKKINDA DİDEM KOLAY

Didem KOLAY
Hemen kısaca kendimden bahsedeyim. Almanya’nın Duisburg kentinde, 88’in Temmuz ayında doğmuşum. Ailemin Türkiye’ye geri dönme kararı ile sadece 3 yaşında olan ben, Almanya’dan hiçbir hatıra alamadan vatanıma geri dönmüşüm. Hayal meyal bir şeyler hatırlıyorum ama bu hatıraların Almanya’da çekilmiş fotoğraflarıma bakmamdan dolayı oluştuğunu düşünmekteyim.

HAKKINDA HAYRETTİN SEVENER

Hayrettin Sevener
Seyahat için doğmuş olmasından mıdır bilinmez kırkı çıkar çıkmaz Ankara havaalanından uçağa binerek ilk seyahatini yaptı. Çocukluk yıllarında ailesinin görevi gereği spor kafileleri ile birlikte Türkiye’nin dört bir yanına seyahat etti. 15 yaşına gelmeden Denizli Pamukkale’den, Antalya Aspendos’a, Nevşehir Avanos’dan, Konya’da Mevlana Türbesi’ne, Peribacaları’ndan Erzurum’a, Erzincan’a, Kayseri’den Amasya’ya Kral Mezarları’na, Eskişehir’den Gemlik’e, İstanbul’dan Çanakkale savaş alanlarına kadar bir çok yeri görme şansını yakaladı. 11 yaşında Mevlana Müzesi’nden aldığı not defterine kurşun kalemle düştüğü ilk seyahat notları ve seyahatler sonrasında eve dönüş ile yaşadığı hüzünler o günlerden aklında kalanlardır.

HAKKINDA HAKAN AYDOĞAN

Hakan AYDOĞAN
Selamlar, Ben Hakan. .NET developerım. İstanbul/Türkiye’de yaşıyorum. 1994 yılından beri profesyonel olarak programcılık ile uğraşıyorum. Son yıllarda .Net teknolojileri ve özellikle web uygulamaları ağırlıklı olmak kaydı ile, python, ruby, c++ ve java güncel olarak kullandığım programlama dilleridir.

HAKKINDA AHMET GÜN

Ahmet GÜN
Merhaba ben Ahmet, 1981 doğumluyum. Notre Dame de Sion Fransız Lisesi ve Galatasaray Üniverisitesi Uluslararası İlişkiler mezunuyum. 2012 Ocak ayı itibariyle, 5 yılı aşkındır içinde olduğum kurumsal hayatı ardımda bırakarak, tam zamanlı olarak bloglarımın başına oturdum. Blogger olmak dışında, normalde ne iş yapıyorsun diye merak edenlere, 1 yıldır sadece bu işi yaptığımı söylemekten gurur duyarım.